Outsourcing účetnictví

Čísla nás nestraší. Mít vlastní účetní oddělení znamená často vysoké náklady bez odpovídajících výsledků. Svěřte své specialisty i čísla nám a my se o ně postaráme.

Proč svěřit vedení účetnictví našim specialistům?

Zbavíme vaše vedoucí pracovníky starostí o řadu každodenních rutinních operací a umožníme jim plně se věnovat jádru vaší podnikatelské aktivity. Outsourcing účetnictví přináší značné výhody v podobě mnohem vyšší kvalitativní a technologické úrovně a současného snížení rizika a nákladů. Další nespornou výhodou je nepřetržité zajištění zpracování účetní agendy, a to i v období dovolených, v případě onemocnění klíčových pracovníků atd. Outsourcing účetnictví zahrnuje komplexní zpracování účetnictví v souladu s českou legislativou a jeho součástí mohou být i další služby, včetně poskytnutí průběžného účetního poradenství.

Zpracování účetnictví

Co obnáší zpracování účetnictví od stabilního partnera s více než 30 lety zkušeností v oboru?

Zpracování účetnictví
Účetní poradenství

Naši specialisté jsou vždy připravení pomoci vám s běžnými i s těmi nejkomplikovanějšími účetními otázkami, ať již jednorázově nebo formou dlouhodobé spolupráce.

Účetní poradenství
Dočasná náhrada účetního týmu

Při nečekaném výpadku členů účetního týmu zajistíme náhradu.

Dočasná náhrada účetního týmu
IFRS závěrka

Patříte mezi subjekty, které povinně vedou účetnictví a sestavují účetní závěrku podle mezinárodních účetních standardů?

IFRS závěrka
Vaše kontaktní osoba

Lenka Černohubá

Head of Accounting
Zobrazit detail