CSR

Naše společenské závazky a etická odpovědnost: posilujeme společnost prostřednictvím rovnosti, charity a udržitelného rozvoje

V RSM CZ & SK jsme přesvědčeni o tom, že společenská odpovědnost není jen něco, co se říká, ale něco, co se dělá. Klademe důraz na společenskou odpovědnost, která je pro nás neoddělitelnou součástí firemní kultury. Věříme v posilování společnosti prostřednictvím rovnosti, charitativní podpory a udržitelného rozvoje. 

Podpora rovnosti v byznysu a ženské empowerment (WEPs)

Podporujeme rovnost a posilování postavení žen v byznyse prostřednictvím účasti v programu Women’s Empowerment Principles (WEPs). Naše angažovanost přispívá k vytváření rovných příležitostí v pracovním prostředí.

Charitativní projekty

Jsme aktivní v charitativních projektech. Hrdě a dlouhodobě podporujeme například Centrum Paraple a Paměti národa. Dále jsme pomohli i projektům: Dobrodějky, Hospic Dobrého Pastýře, Člověk v tísni, Sluneční paprsek a Srdce Evropy pro Ukrajinu. 

Etika a právní dodržování ve všech oblastech činnosti

S důrazem na etiku a právní dodržování ve všech oblastech naší činnosti máme nulovou toleranci vůči korupci a uplácení ve veřejném i soukromém sektoru.

Společenská odpovědnost a udržitelný rozvoj

Principy CSR jsou pro nás zásadní a jsou i přirozenou součástí firemní kultury. Odpovědným jednáním vůči zaměstnancům, obchodním partnerům a životnímu prostředí přispíváme k udržitelnému rozvoji. Respektujeme všechny tři pilíře společenské odpovědnosti – ekonomický, sociální a environmentální.

Aktivní zapojení v problematické ESG a budování etické firemní kultury

Aktivně se účastníme na řešení otázek ESG (Environmentální, Sociální a Řízení podniku), abychom posílili náš pozitivní dopad na svět kolem nás. Budujeme etickou firemní kulturu založenou na neustálém rozvoji a spokojenosti zaměstnanců s důrazem na vyváženost práce a osobního života.

Naše služby pro váš byznys

Výsledkem naší práce je váš zisk
Outsourcing
Číst více

Ve vztahu ke klientům si zakládáme na vzájemné důvěře, otevřenosti a vysoce individuálním přístupu. Ať už jste nadnárodní korporace, firma střední velikosti nebo start-up.

Podpoříme vás v širokém spektru oblastí
Ekonomické poradenství
Číst více

Od poradenství v oblasti daní, přes oceňování, strategické poradenství, fúze a akvizice, až po korporátní služby. Jsme tu pro vás.

Od úložiště dat, přes informační systém až po podporu uživatelů 24/7
IT poradenství
Číst více

Máme přes 30 let zkušeností a individuální přístup  ke každému klientovi. V našich řadách jsou zkušení specialisté i talentovaní junioři, kteří vám poradí a pomůžou s jakoukoli IT problematikou.