Korporátní služby

Neztrácejte čas byrokracií a administrativou, soustřeďte se na své podnikání.

Kompletní podpora vašeho podnikání

Hledáte-li silného partnera pro start svého podnikání na českém, slovenském, či mezinárodním trhu, rádi vám pomůžeme. Díky celosvětové síti poradců vám RSM může být jak oporou lokální, tak i mezinárodní. Start podnikání je vždy spojen s řadou úskalí – především byrokratického a administrativního rázu. Naši poradci vám jsou připraveni pomoci zorientovat se v místních poměrech a neustále se měnící legislativě. Pomůžeme vám se založením vaší společnosti, jejím chodem, rozvojem či likvidací, tak aby vše bylo v souladu s právními předpisy ČR a SK.

Administrativní a konzultační služby

Chcete se ujistit, že vaše společnost splňuje všechny korporátní povinnosti dle aktuální legislativy? Potřebujete někoho, kdo vás bude informovat o novinkách, které se vás mohou týkat a pravidelně s vámi projde stav vaší společnosti? I s tím vám umíme pomoci.

Administrativní a konzultační služby
Likvidace společnosti (a ukončení činnosti odštěpného závodu)

Likvidace společnosti je jednou z možností, jak ukončit vaše podnikání. Představuje právní postup vedoucí k ukončení podnikání, tedy ke zrušení a zániku podniku.

Likvidace společnosti
Prodej ready-made společností

Chcete začít podnikat co nejrychleji? Vyberte si z nabídky našich ready-made, neboli „již založených“ společností a můžete začít podnikat bez zbytečného odkladu.

Ready-made společnosti
Služby lokálního zastoupení

Na základě plné moci můžeme jednat jako zástupci vaší společnosti při vyřizování nejrůznějších úkonů týkajících se vašeho podnikání. Zmocnění může být generální a časově omezené, či specifické k individuálně určených úkonům. Řídíme se pouze vašimi pokyny, tak aby došlo k naplnění vašich lokálních potřeb.

Služby lokálního zastoupení
Správa datových schránek

Tento způsob komunikace – prostřednictvím datových schránek – nahrazuje klasický způsob doručování v listinné podobě, protože zákon o datových schránkách zrovnoprávňuje papírovou a elektronickou verzi zasílaného dokumentu.

Správa datových schránek
Virtuální sídlo společnosti

Našim klientům poskytujeme pro jejich společnosti umístění virtuálního sídla v prostorách našich kanceláří na prestižní adrese: Amazon Court, Karolinská 661, 186 00 Praha 8 – Karlín.

Virtuální sídlo společnosti
Založení společnosti na míru

Chcete začít podnikat, ale nevíte si rady se založením společnosti? Bojíte se administrativní zátěže, která tento proces provází? S námi to zvládnete.

Založení společnosti na míru
Zápis skutečného majitele

Zápis skutečného majitele je stále poměrně novou záležitostí a také novou povinností všech právnických osob zapsaných v obchodním rejstříku.

Zápis skutečného majitele
Vaše kontaktní osoba

Anna Pačesová

Head of Corporate Services
Zobrazit detail