Czech Republic
Jazyky

Bezpečnost

Nejcennějším majetkem každé společnosti jsou firemní data. Je třeba udržet je v bezpečí a ochránit proti neautorizovanému průniku zvenčí, ale i odcizení zevnitř. Na druhou stranu je však třeba neomezovat oprávněné uživatele. Na dalším místě je zajištění dostupnosti služeb na požadované úrovni, tedy ochrana před zlovolnými útoky, vedoucími k vyřazení služby nebo omezení výkonnosti, a tím zajištění předpokladů pro vysokou produktivitu.

 

VPN a firewall umožňují bezpečnou publikaci obsahu a aplikace a chráněný vzdálený přístup k informacím.

Analýza rizik slouží k identifikaci klíčových aktiv a zranitelných míst. Je podkladem pro rozhodování při řízení rizik

Mobilní bezpečnost zajišťuje efektivní dohled nad mobilními aplikacemi pomocí aktivního monitoringu a preventivní ochrany neautorizovaných zařízení před vstupem do sítě organizace.

Antispamová řešení jsou inteligentní systémy, které za pomoci nejmodernějších technologií rozeznávají spam podle známých charakteristik a indicií.

Identity Management je informační systém, který dokáže z jednoho místa ovládat životní cyklus všech uživatelských účtů v organizaci a zároveň sledovat jejich změny díky auditu.

Security Testing je komplexní řešení celého životního cyklu bezpečnosti informačního systému a zajištění suverénní technologické nezávislosti díky outsourcingu bezpečnostních služeb.

Produktové listy

Kontaktní osoby

Karel Fišnar

Head of Cloud Solutions & Services

+ 420 602 614 817

karel.fisnar@rsm.cz

Petr Odvárka

Senior System Specialist

+420 602 412 993

petr.odvarka@rsm.cz

Zanechte nám kontakt

    Spojíme se s vámi nejpozději další pracovní den.

    Společnost:*
    Telefon/E-mail:*