Czech Republic
Jazyky

Bezpečnost

Nejcennějším majetkem každé společnosti jsou firemní data. Je třeba udržet je v bezpečí a ochránit proti neautorizovanému průniku zvenčí, ale i odcizení zevnitř. Na druhou stranu je však třeba neomezovat oprávněné uživatele. Na dalším místě je zajištění dostupnosti služeb na požadované úrovni, tedy ochrana před zlovolnými útoky, vedoucími k vyřazení služby nebo omezení výkonnosti, a tím zajištění předpokladů pro vysokou produktivitu.

 

VPN a firewall umožňují bezpečnou publikaci obsahu a aplikace a chráněný vzdálený přístup k informacím.

Analýza rizik slouží k identifikaci klíčových aktiv a zranitelných míst. Je podkladem pro rozhodování při řízení rizik

Mobilní bezpečnost zajišťuje efektivní dohled nad mobilními aplikacemi pomocí aktivního monitoringu a preventivní ochrany neautorizovaných zařízení před vstupem do sítě organizace.

Antispamová řešení jsou inteligentní systémy, které za pomoci nejmodernějších technologií rozeznávají spam podle známých charakteristik a indicií.

Identity Management je informační systém, který dokáže z jednoho místa ovládat životní cyklus všech uživatelských účtů v organizaci a zároveň sledovat jejich změny díky auditu.

Security Testing je komplexní řešení celého životního cyklu bezpečnosti informačního systému a zajištění suverénní technologické nezávislosti díky outsourcingu bezpečnostních služeb.

GDPR posoudíme připravenost vaší firmy pro novou legislativu EU ochrany osobních dat uživatelů a navrhneme vhodné kroky, aby byla vaše firma „GDPR ready“.

Produktové listy

Kontaktní osoby

Iva Kůželová

Head of Sales

+420 603 450 810

iva.kuzelova@rsm.cz

Petr Odvárka

Senior System Specialist

+420 467 005 205

petr.odvarka@rsm.cz

Zanechte nám kontakt

Spojíme se s vámi nejpozději další pracovní den.

Společnost:*
Telefon/E-mail:*