Sophos XGS

Řešení nabízí řadu bezpečnostních funkcí včetně firewallu, antiviru, prevence vniknutí, filtrování webu a bezpečnosti e-mailu, vše spravované prostřednictvím jednoho webového konzolu.

S narůstajícími nároky na bezpečnost a ochranu perimetru se paralelně zvyšují i nároky na výkon a technologie. Nejmodernější Sophos XGS Firewall/UTM byl vyvinut s důrazem na maximální výkon.

Řada XGS používá architekturu založenou na dvouprocesorových čipech Xstream (vícejádrový procesor x86 společně s procesorem Xstream Flow) a nabízí podporu TLS inspekce, včetně nativní podpory TLS 1.3, která je až 6x rychlejší než jiné modely aktuálně dostupné na trhu. To vše společně umožňuje zásadně akcelerovat celkový výkon a úroveň bezpečnosti, včetně kontroly šifrovaného provozu.

Intercept X

Díky nikdy nekončícímu závodu mezi kybernetickými zločinci a bezpečnostními experty zaznamenala ochrana koncových zařízení za posledních 30 let obrovský pokrok. Klasické antivirové řešení, fungující na principu signatur, je ale pouze nutný základ pro ochranu duševního vlastnictví společnosti. Sophos Intercept X je technologie nové generace, která funguje jako doplnění klasické ochrany chrání proti Ransomware, Zero-day útokům a dalším pokročilým hrozbám.

Kontaktujte nás
Sophos Central Protection

Vývoj v podnikovém prostředí nabral v posledních letech jasný směr. Přesun informačních systémů do cloudu s sebou přinesl pozitiva ve formě úspory času a peněz, ale přináší i bezpečnostní rizika.

Sophos se logicky zaměřil právě i na tuto oblast a vytvořil několik bezpečnostních produktů, které jsou poskytovány jako služba a přinášejí dodatečnou ochranu napříč celým portfoliem Sophos.

Všechny cloud produkty mohou být spravovány pomocí Sophos Central, unikátní konzole umožňuje správu všech Sophos produktů jako jsou: ochrana pro koncová zařízení, mobilní zařízení, webová a e-mailová ochrana, servery a bezdrátové technologie.

Kontaktujte nás
Sophos Managed Detection and Response

Rozvoj kybernetických hrozeb a s tím související rizika jsou neustále na vzestupu. Útoky jsou často sofistikovanější a mají jasný impact na firemní aktiva. O úspěšnosti nebo neúspěšnosti takovýchto útoků často rozhodují nejen technologie, ale také rychlost reakce. Sophos MDR (Managed Detection and Response) je plně spravovaná služba 24/7, poskytovaná odborníky z řad SOPHOS, kteří odhalují a reagují na kybernetické útoky zaměřené na vaše počítače, servery, sítě, cloudové úlohy, e-mailové účty a další.

Kontaktujte nás
Vaše kontaktní osoby

Karel Fišnar

Head of Cloud Solutions & Services
Zobrazit detail

Petr Odvárka

Senior System Specialist
Zobrazit detail