Nugget SW

Mzdový a personální systém, který rozumí číslům a výplatám jako málokdo. Nugget SW je profesionální systém, který obsáhne personální řízení, zpracování mezd a platů i hodnocení zaměstnanců v plné šíři.

HR a mzdy s přehledem

Mzdový a personální systém, který rozumí číslům a výplatám jako málokdo. Nugget SW obsáhne personální řízení, zpracování mezd i hodnocení zaměstnanců a mnoho dalšího. Poskytujeme individuální řešení na míru a díky několika modulům jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta. Mimo nákupu licence, nabízíme také pronájem nebo hostingové služby.

Na nás se můžete spolehnout!

Mzdy

Číslům a výplatním páskám rozumíme jako málokdo. Nechte za sebe pracovat náš mzdový program. Přesně, přehledně a spolehlivě.

Neřešte, spolehněte se na nás. Profesionální mzdový software umožňuje nejen snadné zadávání a aktualizaci údajů o zaměstnancích a jejich srážkách, výpočet mezd, pojištění, příspěvků i nemocenských dávek, ale také vytváří elektronické výstupy pro státní správu a mnoho dalšího. Chytrý systém individuálních úprav vám navíc uleví od zbytečného manuálního zadávání a zdlouhavého počítání.

Mzdy Nugget SW
Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

Náš modul věnovaný personalistice se za vás postará o detailní sledování a hodnocení vašich zaměstnanců ze všech možných hledisek. Od kvalifikačních předpokladů, profesní zdatnosti a jazykové vybavenosti, přes absolvované a požadované kurzy a školení, až po zdravotní způsobilost a mnoho dalšího.

Personalistika
Řízení lidských zdrojů

Udržet a uřídit organizační strukturu není jen tak.

Mzdový a personální software Nugget SW nabízí širokou paletu funkcí, které vám usnadní každodenní řízení lidských zdrojů ve firmě. Zařídí vám přehledný katalog pracovních pozic do sebemenšího detailu – od popisu jednotlivých pozic, přes kvalifikační požadavky na zaměstnance, až po pracovní pomůcky, které budou potřebovat. Pomůže vám také se sledováním a hlídáním nákladů na zvyšování kvalifikace zaměstnanců a řeší i oblast zaměstnaneckých benefitů.

Vybírat můžete ze dvou variant s ohledem na potřeby vaší společnosti – kompletní modul ŘLZ je ideálním řešením pro firmy s větším množstvím zaměstnanců, verze LITE přináší zjednodušenou formu programu. Ze čtyř samostatně fungujících částí zvolíte přesně ty, které využijete.

Řízení lidských zdrojů
HR Portál

Přesuňte maximum personální agendy online a zjednodušte práci s personálními daty sobě i svým zaměstnancům. Ušetříte drahocenný čas i fůru papírů.

Náš HR Portál představuje velmi jednoduchý a moderní způsob práce s personálními daty a prostředek komunikace mezi zaměstnanci a HR oddělením. Zaměstnancům umožňuje přístup k osobním datům a jejich editaci, nadřízeným pak potřebnou práci s daty jejich lidí. Bezpečně uchovává personální dokumenty, elektronické výplatní pásky i ELDP. Zároveň automaticky sleduje a upozorní na důležité události, například na blížící se konec platnosti zdravotní prohlídky či potřebných školení.

HR Portál Nugget SW
Vaše kontaktní osoby

Marta Rosová

Head of Nugget SW & Avensio SW
Zobrazit detail

Jiří Šrámek

Obchodní ředitel
Zobrazit detail

Pavel Stárek

Key Account Manager
Zobrazit detail