Czech Republic
Jazyky

Podnikové aplikace

Vezměte otěže svého podnikání pevně do rukou. S našimi podnikovými aplikacemi máte nad svým byznysem vždy naprostý přehled. Víte co, kdy, kde a za kolik. ERP zefektivní logistiku a firemní procesy, pomocí CRM můžete sledovat a vyhodnocovat trendy v chování vašich zákazníků. Business Intelligence umožňuje kontrolu výroby a predikci budoucích stavů. To vše implementujeme na zakázku a přesně na míru vašemu podniku.Buďte vždy o krok napřed…

 

ERP (Enterprise resource planning) je podnikový informační systém, který pokrývá firemní plánování a řízení hlavních interních procesů.

Zakázkový vývoj aplikací pro firmy, u kterých není možné využít standardní softwarové řešení nebo aplikace.

Business Intelligence je nástroj pro dokonalou kontrolu nad všemi parametry výroby v podobě přehledných datových výstupů.

CRM  je komplexní řešení pro řízení zákaznických vztahů, které poskytuje nástroje a funkce potřebné pro vytvoření a udržení dobrého přehledu o zákaznících.

Portály a kolaborace jsou klíčovým nástrojem k zpřístupnění všech potřebných informací z různých a často nesourodých informačních zdrojů na jednom centralizovaném místě.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Martin Stránský

Head of Business Applications & Senior Microsoft Dynamics NAV Consultant

+420 531 025 268

martin.stransky@rsm.cz

Milan Smutný

Head of Software Development

+420 531 025 111

milan.smutny@rsm.cz

Zanechte nám kontakt

Spojíme se s vámi nejpozději další pracovní den.

Společnost:*
Telefon/E-mail:*