Podnikové aplikace

Vezměte otěže svého podnikání pevně do rukou. S našimi podnikovými aplikacemi máte nad svým byznysem vždy naprostý přehled.

Víte co, kdy, kde a za kolik.

Naše nabídka zahrnuje nejen robustní ERP systémy, ale také inovativní mzdový a HR software Nugget, intuitivní webovou aplikaci Payminator pro snadnou správu daňových slev a v neposlední řadě výkonný nástroj pro business inteligenci. S našimi službami se můžete spolehnout na moderní technologická řešení, která vám umožní plně využít potenciál vaší organizace a posunout vaše podnikání na novou úroveň.

ERP

Poskytování podnikových informačních systémů, podnikových aplikací a služeb systémové integrace vnímáme jako trvalý proces podpory zákazníků. Nejenže vás podpoříme a pomůžeme v rozhodovacích fázích výběru jednotlivých komponent informačního systému a integrujeme vybraná řešení s garancí funkčnosti a převzetím rizik, ale také vás provedeme neustálým rozvojem informační technologií.

ERP
BI – Business intelligence

Produkty z této oblasti integrují a zpracovávají data ze všech možných datových zdrojů a poskytují relevantní a okamžité informace o fungování firmy, předdefinované reporty, ad hoc reporty.

Business intelligence
Nugget SW

Nugget SW je profesionální systém, který obsáhne personální řízení, zpracování mezd a platů i hodnocení zaměstnanců v plné šíři. Díky individuálnímu přístupu a několika modulům jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta. Do šesti týdnů můžete spustit ostrý provoz.

Nugget SW
Payminator

Webová aplikace Payminator vznikla s cílem ušetřit firmám čas, starosti a peníze spojené s papírováním a zdlouhavou administrativou související s daňovými slevami. I vaše firma se díky ní může spolehnout na automatizaci a digitalizaci daňových formulářů Prohlášení poplatníka a Žádost o roční zúčtování.

Payminator – aplikace pro správu daňových slev
Vaše kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ
Zobrazit detail

Marta Rosová

Head of Nugget SW & Avensio SW
Zobrazit detail

Zdeno Dubnička

Head of NetSuite
Zobrazit detail

Martin Stránský

Head of Business Applications
Zobrazit detail