Mzdové a personální systémy

S námi může mzdy počítat každý! Bez ohledu na velikost vaší organizace, od malých firem až po velké korporace, školy a zdravotnická zařízení.

Naším cílem jsou spokojení zaměstnavatelé a jejich zaměstnanci. Klíčem ke spokojenosti jsou správně a včas vyplacené odměny za vykonanou práci. Vyberte si vhodné řešení právě pro vás.

Díky našim mzdovým systémům NUGGET SW a AVENSIO SW poskytujeme komplexní řešení pro každého.
Jsou flexibilní a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám. Zajišťujeme kompletní správu mzdové agendy v souladu s aktuální legislativou a poskytujeme ucelený systém pro mzdové účetní a personalisty.

Počítejte s námi!

Nugget SW

Nugget SW je profesionální systém, který obsáhne personální řízení, zpracování mezd a platů i hodnocení zaměstnanců v plné šíři. Díky individuálnímu přístupu a několika modulům jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta. Do šesti týdnů můžete spustit ostrý provoz.

NUGGET SW
Avensio SW

Univerzální mzdový program respektující individuální potřeby. Spolehlivé řešení pro firmy, nemocnice, školy, zpracovatele mezd, sociální služby i státní správu.

Avensio SW
HR Portál

Přesuňte maximum personální agendy online a zjednodušte práci s personálními daty sobě i svým zaměstnancům. Ušetříte drahocenný čas i fůru papírů.

HR Portál
Akademie mezd

Otevřená výuková platforma pro mzdové účetní a personalisty, ekonomy a vedoucí pracovníky určená nejen uživatelům systémů AVENSIO SW a NUGGET SW.

Akademie mezd
Vaše kontaktní osoby

Marta Rosová

Head of Nugget SW & Avensio SW
Zobrazit detail

Jiří Šrámek

Obchodní ředitel
Zobrazit detail

Jakub Čáp

Key Account Manager
Zobrazit detail