Management Consulting

Jsme tu proto, abychom vám pomohli s různými aspekty vašeho podnikání, jako je například projektový management, technologie ve financích, agenda CFO a Process Improvement. Všechny naše služby jsou vyvinuty tak, aby přispěly k lepšímu růstu vaší organizace a ke zlepšení vašich procesů.

Námi poskytované konzultační služby jsou měřitelné a vždy vyčíslitelné, a to buď v podobě nižších nákladů, vyšších výdělků nebo vyšší efektivity.

Disponujeme týmem zkušených konzultantů, stavíme a konfigurujeme procesy, které plně odrážejí potřeby vaší firmy a umožňují hladší a účinnější chod každodenních operací.

Sledujeme nejnovější trendy v oboru IT technologií a vytváříme podmínky pro růst vaší firmy.

CFO Agenda

Role CFO momentálně prochází změnami a my chceme společně pracovat na tom, abychom poznali vaši současnou pozici, definovali cíle a pomohli vám transformovat vaše finanční oddělení. Definujeme reálné a uskutečnitelné plány vedoucí k posunu na lepší úroveň. Můžeme vám pomoci s výzvami souvisejícími se změnou procesů nebo připravit pro vaši organizaci řešení na míru.

CFO Agenda
Technologie a digitální řešení

Nově objevující se technologie společnostem umožňují udělat více s méně dostupnými zdroji, implementovat chytřejší procesy, které automatizují mnohé funkce a soustředit se na činnosti s vyšší přidanou hodnotou.

Technologie a digitální řešení
Process Imporovement

V počátcích posuzování vašeho podniku je nezbytné zmapovat veškeré procesy v rámci aktuálního stavu za účelem podrobného pochopení fungování celé organizace a identifikování oblastí s potenciálem pro zlepšení. Jsou doloženy na podrobně zdokumentovaných procesních mapách a postupech, které vám napomohou při dalším rozhodování.

Process Imporovement
Projektový management

Máme rozsáhlé zkušenosti a praxi v oblasti projektového managementu a implementaci ERP řešení, jako je NetSuite nebo Microsoft. Můžeme zajistit celý projekt jako projektový manažer na straně klienta nebo být prostředníkem v podpoře a komunikaci s vaším dodavatelem.

Projektový management
Vaše kontaktní osoba

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting
Zobrazit detail