Z Alfa Software se pod křídly RSM stává RSM Payroll Centre CZ

Společnost RSM CZ koncem loňského roku získala 100% podíl v české firmě Alfa Software, která poskytuje softwarové řešení mzdové a docházkové agendy. Mezi více než 2000 klientů společnosti patří celá řada středních a základních škol, školek, nemocnic a úřadů.

S úspěšným dokončením akvizice se nyní mění název společnosti – s účinností od 2. dubna 2024 se z Alfa Software, s.r.o. stává RSM Payroll Centre CZ s.r.o. Současně přebírá i novou vizuální podobu sítě RSM.

„Společnost Alfa Software na trhu úspěšně působila dvacet let a za tu dobu si vybudovala velmi dobré jméno a stabilní klientskou základnu. Naším cílem je pokračovat v tomto odkazu, nadále produkty rozvíjet, a především inovovat tak, aby plně odpovídaly potřebám moderních firem 21. století. Stávající klienti Alfa Software se tak mohou těšit na širokou škálu nových produktů a služeb, které budou nadstavbou stávajících řešení,“ říká Monika Marečková, řídící partnerka RSM CZ.

V souvislosti s novou vizuální podobou dochází také k úpravám názvů produktů a jejich log. Je nám potěšením Vám je představit:

Mzdový software ALFA MZDY AVENSIO se mění na:

 

Náš docházkový software ALFA DOCHÁZKA se nově jmenuje:

 

Naše vzdělávací programy Vám budeme nabízet pod názvem:

 

Od 2. dubna 2024 se dále mění také sídlo společnosti a bankovní účet:

Název: RSM Payroll Centre CZ s.r.o.

Sídlo: Amazon Court, Karolinská 661/4, Praha 8

Číslo účtu: 1388075854/2700 vedené u UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

www.alfasoftware.cz | www.rsm.cz

Pobočka RSM Payroll Centre CZ s.r.o. v Klatovech na adrese Pražská 22 a její zaměstnanci Vám i nadále zůstávají k dispozici.

Autoři

Monika Marečková

Managing Partnerka RSM CZ & SK
Zobrazit detail

Ivana Pavelková

Business Development Specialist
Zobrazit detail