Czech Republic
Jazyky

Jazyky

Náš tým

Kdo chce zapalovat, musí hořet

Vždy záleží na lidech. Klíč ke každému členovi našeho týmu je odbornost a lidská vyzrálost. Zkušenosti jsou neocenitelné, chcete-li stoprocentní kvalitu. Náš tým je podmínkou Vaší spokojenosti ze spolupráce. Chceme Vám být inspirací a pomocnou rukou. A vždy s úsměvem.

Monika Marečková

Managing Partner RSM CZ

E-mail: monika.mareckova@rsm.cz
Mobil: +420 602 480 018

Monika díky své předchozí manažerské a korporátní praxi zcela naplňuje základní motto RSM – We understand your business.
Dvanáct let pracovala ve společnosti CIMEX, kde byla finanční ředitelkou celého koncernu a místopředsedkyní představenstva mateřské společnosti. Byla garantem přibližně dvaceti významných restrukturalizačních projektů ve skupině. Tvořila strategii dalšího rozvoje, byla zodpovědná za finanční řízení, plánování, účetnictví a konsolidaci. V roce 2006 se přidala k týmu tehdejší RSM Tacoma a řídila oddělení Corporate Finance, kde pod jejím vedením ožilo přes třicet úspěšných transakcí, hlavně fúzí a akvizic a také řada projektů financování a refinancování. V roce 2010 byla jmenována managing partnerkou s odpovědností za vedení celé společnosti. Pod Moničiným vedením se RSM Tacoma stala součástí jedné z největších poradenských sítí na světě, sítě RSM International. Pod Moničiným vedením také proběhla začátkem roku 2018 fúze společností RSM Tacoma, RSM Infitity a RSM Family Office, které společně vytvořily jedinou současnou společnost RSM CZ a.s. Monika díky své předchozí manažerské a korporátní praxi zcela naplňuje základní motto RSM – We understand your business.

Marek Rosenbaum

Partner, Fúze a akvizice

E-mail: marek.rosenbaum@rsm.cz
Mobil: +420 603 419 837

Zakládající člen společnosti. V současnosti se zaměřuje zejména na vedení rozsáhlých projektů.
Zakládající člen naší společnosti. V současnosti řídí tým ekonomického poradenství společnosti a zaměřuje se zejména na vedení rozsáhlých projektů poskytovaných napříč společností. Podílel se na řízení projektů, mezi něž patří zejména fúze společností Pepsi-Cola a Toma, převzetí jmění společnosti Nestlé Čokoládovny, převzetí jmění společnosti YTONG, prodej části podniku PricewaterhouseCoopers Česká republika, prodej části podniku Procter & Gamble Czech Republic, sloučení společností Dunlop Pneu a Goodyear, akvizice akcií společnosti MSA, akvizice akcií společnosti Kostelecké uzeniny, akvizice akcií a povinná nabídka převzetí pro České Radiokomunikace, převod ochranných známek společnosti Schöller zmrzlina a mražené výrobky, rozdělení společnosti OREA a další. Jestli chcete prodat nebo koupit společnost, Marek je ten pravý partner.

Radka Svobodová

Znalecké posudky

E-mail: radka.svobodova@rsm.cz
Mobil: +420 226 219 000

Chcete-li změřit hodnotu čehokoliv, Radka je pro Vás tím pravým partnerem.
Radka u nás působí od roku 2003. V roce 2008 se podílela na založení znalecké organizace na Slovensku. V roce 2011 byla jmenována do pozice vedoucí znaleckého oddělení se zodpovědností za poskytování a rozvoj služeb v České republice a na Slovensku. Radka zastřešuje tým specialistů zabývající se oblastí oceňování podniků a souvisejícího ekonomického poradenství a oceňování nemovitostí. Radka Svobodová absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze s hlavní specializací účetnictví a finanční řízení podniku a vedlejší specializací oceňování podniku a jeho majetku. Podílela se na realizaci a řízení celé řady projektů, např. pro společnosti ČEZ , Procter & Gamble, Siemens, České Radiokomunikace, Telefónica, T-Mobile CZ a další. Chcete-li změřit hodnotu čehokoliv, Radka je pro Vás tím pravým partnerem.

Barbora Brühlová

Trustové služby

E-mail: barbora.bruhlova@rsm.cz
Mobil: +420 226 219 000

Barbora Vám ráda zařídí rychlé a přesné trustové služby nebo účetnictví.
Barbora vede oddělení trustových služeb a mezi její klienty patří významné tuzemské i zahraniční společnosti, třeba CIMEX GROUP, SK Expres, Amicorp, CITCO Group, Citibank a Rowan Legal. Dříve pracovala na manažerských pozicích v exportních odděleních ve společnostech RAMA BOHEMIA a PROLIFT. Ve svých oborech úročí zkušenosti ze studia Uniworld Business College v Sydney, kde získala diplom v oboru Marketing, a na Pacific College, kde jí byl udělen diplom v oboru Public Relations. V roce 2009 ukončila magisterské studium na Karlově univerzitě. Bára Vám ráda zařídí rychlé a přesné trustové služby nebo účetnictví.

Lenka Zdražilová

Účetnictví a Transaction Advisory Services

E-mail: lenka.zdrazilova@rsm.cz
Mobil: +420 724 021 762

Lenka má dlouholeté zkušenosti v oblasti controllingu, účetnictví a daňové problematiky. V roce 2003 získala mezinárodní certifikát IES – Daňový profesionál. Po dobu šesti let působila ve společnosti CIMEX INVEST, jedné z největších investičních společností v České republice. Jako daňový specialista se zaměřovala na projekty fúzí a restrukturalizací několika významných společností působících na českém trhu a na oblast transferových cen. Jako senior controller byla zodpovědná mimo jiné za controlling 25 dceřiných společností, finanční analýzy a reportování vedení mateřské společnosti. Lenka v současnosti působí v RSM CZ na pozici vedoucí transakčního a účetního oddělení. Specializuje se na finanční due diligence, akvizice a transakční poradenství, koordinaci a řízení projektů fúzí a rozdělení a zajištění bankovního financování. Lenka se v RSM CZ podílela na projektech pro společnosti CIMEX, CS Cargo, ČEZ, Segro Czech Republic, ING Bank, Agrowest, JCDecaux, TEDOM, Otavské strojírny, UNIPETROL, IMMOTEL, Partners, EPG Varyada Karlovy Vary, IMPERIAL, ELEKTRO WORLD a INVIA. Lenka hovoří anglicky.

Jiřina Kovaříková

Mzdy

E-mail: jirina.kovarikova@rsm.cz
Mobil: +420 226 219 000

Na mzdy je Jiřina profesionál.
Jiřina začínala u nás jako senior účetní a následně postoupila na pozici manažerky mzdového outsourcingu. Během let strávených v oblasti mzdového účetnictví získala rozsáhlé zkušenosti při práci na projektech pro celou řadu klientů. Bohatě postačí, když zmíníme třeba AT & T Global Network Services, SUSE LINUX, Anheuser-Busch InBev Czech, Pirelli Tyre apod. Samozřejmostí je certifikace ve Svazu účetních, mezinárodní certifikát IES atd. Pokud budete chtít poskytnout mzdové anebo personální poradenství, neváhejte se na Jiřinu obrátit.

Kateřina Provodová

Daně

E-mail: katerina.provodova@rsm.cz
Mobil: +420 226 219 000

Kateřina daním rozumí a ráda s nimi pomůže i Vám.
Kateřina vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, se specializací mezinárodní obchod a vedlejší specializací podnikání a právo. A aby toho nebylo málo, přidala ještě Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a absolvovala semestrální studium daňového práva na Wirtschaftsuniversität ve Vídni. Následovalo postgraduální studium mezinárodního daňového práva na Vienna University of Economics and Business Administration ve Vídni a získala titul LLM (Master of Laws). Pracovala v daňovém oddělení poradenské společnosti Ernst & Young a následně zastávala funkci finanční manažerky v Pragueweddings.com. Dnes je u nás manažerkou daňového poradenství. Specializuje se hlavně na poradenství v oblasti daní z příjmů právnických osob, DPH a due diligence. Od roku 2001 je členkou Komory daňových poradců České republiky.

Michal Šubín

Head of Family Office

E-mail: michal.subin@rsm.cz
Mobil: +420 731 192 464

Michal Šubín vystudoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě, v rámci studia absolvoval pobyt na Szechenyi Istvan College, Bodenkultur Institut Wien. Je odborníkem dlouho působícím v oblasti prodeje investičních instrumentů, správy majetku a privátního bankovnictví, kde dosáhl vynikajících obchodních výsledků. Primárně se zaměřuje na B2B komunikaci se zákazníky a odbornou komunitou. Má aktivní zkušenost s budováním a řízením týmů s více než 20 pracovníky, s tvorbou a předběžným rozvojem vnitropodnikových a prodejních procesů v rámci podniků z úrovně start-up. Disponuje dlouholetou praxí v oblasti definování obchodních a organizačních cílů a zodpovědností za jejich dosahování. Mezi jeho hlavní dovednosti patří také leadership. Téměř deset let byl ředitelem odboru privátního bankovnictví ve společnosti Privatbanka, a.s., kde se zabýval především budováním týmu privátních bankéřů a tvorbou vnitřních struktur a procesů v rámci samotného odboru. V současnosti pracuje ve společnosti RSM CZ na pozici vedoucího oddělení Family Office. Michal hovoří anglicky a ovládá základy němčiny.
Tým poradců služby RSM Family Office

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology & Senior ERP Consultant

E-mail: tomas.janecek@rsm.cz
Mobil: +420 777 977 987

Tomáš je seniorní ERP konzultant a projektový manažer s více než patnáctiletými profesními zkušenostmi. Tomáš pracoval pro PWC a IBM a později se stal nezávislým konzultantem. V roce 2007 spoluzaložil konzultační společnost ARC Consulting Czech Republic, jejíž byl ředitelem a jednatelem. Má zkušenosti se všemi fázemi softwarové implementace, od studií proveditelnosti, návrhů procesů, vývoje softwaru k implementaci a podpoře. Pracoval pro řadu úspěšných klientů včetně Ahold Central Europe, Komerční banka, Radio Free Europe, český Telecom, bulharský Telecom a další. V RSM Technology se specializuje na NetSuite, PeopleSoft finance, lidské zdroje a řízení dodavatelských řetězců.

Roman Zábran

Ředitel divize IT infrastruktura

E-mail: roman.zabran@rsm.cz
Mobil: +420 225 305 154

Roman Zábran nastoupil do společnosti RSM CZ v březnu 2005 jako technik oddělení VHW (servis NBK, PC, tiskáren a plotterů). V červnu 2007 se stal vedoucím tohoto oddělení, o čtyři roky později převzal oddělení SAS zajištující správu aplikací, instalace softwaru Microsoft a hardware servis Hewlett-Packard serverů. Po sloučení těchto oddělení se stal jejich ředitelem. Roman vedl tým techniků zajištujících správu koncových zařízení pro Škoda Auto, měl na starosti projekt Sazka Point pro společnost SAZKA a.s. a zajištoval IT techniku pro kongresy firmy Guarant International spol. s.r.o. Dále zajišťoval se svým týmem obměnu PC a serverů pro ČUZK, Kaufland nebo ČSOB. Od srpna 2016 převzal oddělení Networking.

Karel Fišnar

Ředitel divize Cloudová řešení a služby

E-mail: karel.fisnar@rsm.cz
Mobil: +420 467 005 675

Karel nastoupil do společnosti v roce 2001 jako operátor helpdesku. Poté pracoval jako co-manager celého centra podpory, pod které, mimo jiné, spadá i helpdesk. Od roku 2008 je ředitel cloudových řešení pro firmy, které RSM CZ poskytuje. Karel se podílel na projektech implementace IT například pro společnosti Kaufland CZ & SK, Čedok, Ahold retail CZ, a na vlastním cloudovém řešení pro společnost RSM CZ.
Hovoří anglicky.

Martin Osoba

Ředitel divize Vývoj aplikací

E-mail: martin.osoba@rsm.cz
Mobil: +420 531 025 311

Martin nastoupil do naší společnosti v roce 2003. Předtím působil v několika IT firmách jako softwarový vývojář a analytik. U nás zastával roli vedoucího vývojových projektů. V roce 2008 se stal vedoucím oddělení Vývoje aplikací. V roce 2014 převzal oddělení CRM, které se zabývalo implementací produktu Microsoft Dynamics CRM a oddělení BI, které se zabývalo implementací Business Inteligence řešení na platformě Oracle. Po sloučení těchto oddělení se stal jejich ředitelem. Martin vedl tým programátorů a analytiků na všech důležitých vývojových projektech pro společnosti Citibank Europe, DHL Supply Chain, Knauf, Fly United, Gemo Olomouc a dalších.

Petr Odvárka

Vedoucí oddělení Síťové infrastruktury

E-mail: petr.odvarka@rsm.cz
Mobil: +420 467 005 205

Petr vystudoval České vysoké učení technické, obor automatizované systémy řízení. Svou kariéru začal jako technik propojení podpory serverů LAN, nejdříve pro společnost Themos, poté pro DB. Ve společnosti RSM CZ Petr pracuje od roku 1992. V současnosti má na starosti předprodejní a prodejní podpory komunikací, je systémový specialista a vedoucí oddělení Síťové infrastruktury. Petr je expert na vývoj aplikací pro správu, dohled a management sítí a systémů. Podílel se například na designu a implementaci podpory LAN a WiFi pro Ahold ČR, Čedok a na dalších projektech například pro společnosti Tatra, Živnostenská banka a Pojišťovna České spořitelny.

Martin Stránský

Manažer divize podnikových aplikací

E-mail: martin.stransky@rsm.cz
Mobil: +420 602 326 794

Martin před nástupem do RSM CZ pracoval jako Vedoucí oddělení informatiky a Quality Manager ve výrobní firmě. Do naší společnosti nastoupil v roce 2009 jako Consultant oddělení Implementace Navision. Od svého nástupu pracoval na významném projektu Microsoftu pro Vězeňskou službu České republiky, který má na starost dodnes. Podílel se na několika dalších implementacích Navision, např. pro společnosti VaK Hodonín a.s. , nebo MJM Litovel a.s.. Od roku 2013 vykonával funkci Vedoucího projektu, následně pod sebe převzal řízení všech komerčních projektu divize podnikových aplikací včetně servisu. Od roku 2018 je manažerem divize podnikových aplikací. Hovoří anglicky.

Můžeme Vám pomoci?

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou telefonicky +420 226 219 000 nebo e-mailem:

poptavka@rsm.cz