Důležité upozornění v souvislosti s COVID-19

V návaznosti na (bohužel) zvyšující se počet nakažených COVID-19 a nejistotu panující na celém světě, bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která skupina RSM CZ & SK přijala za účelem ochrany zdraví a bezpečnosti vás klientů, našich zaměstnanců a jejich rodin, a zároveň udržení vysoké úrovně poskytovaných klientských služeb.

Zavedená opatření:

Klientský servis

Vynakládáme veškeré úsilí, aby tato situace neovlivnila kvalitu a včasné dodání práce, kterou pro vás děláme. Máme k dispozici odzkoušené moderní technologie, které nám umožňují efektivně poskytovat stávající klientské služby, a naším cílem je dodržovat termíny i v případech, kdy zaměstnanci nemohou být v kancelářích. Nastavili jsme takový pracovní přístup, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám, a budeme s vámi komunikovat podle změn okolností. Přesto bych vás chtěla velmi požádat, abyste byli tolerantní a omluvili případné komplikace a zdržení, které se opravdu budeme snažit minimalizovat. Děkuji vám za pochopení! Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se vaší zakázky, neváhejte se spojit s vaší RSM kontaktní osobou.

Zdraví a bezpečnost

Zajištění zdraví a bezpečnosti vás klientů, našich zaměstnanců a jejich rodin je pro nás zcela zásadní. Zaměstnanci, kteří jsou nemocní nebo mají ve svých domovech rodinné příslušníky, projevující jakékoli příznaky respiračního onemocnění, se řídí karanténními pravidly nařízenými Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Pokud se zaměstnanec v karanténě cítí dostatečně dobře, pracuje vzdáleně. Možnost vzdálené práce je k dispozici rovněž pro zaměstnance, kteří jsou zasaženi uzavřením škol a středisek péče o děti či cestují do práce MHD. Ve všech našich kancelářích se dodržují zvýšená hygienická pravidla.

Cestování a klientské schůzky

Do odvolání jsme zastavili veškeré služební cesty, s výjimkou servisních cest našich IT techniků. V našich kancelářích také neprobíhají žádné návštěvy a klientské schůzky. Pevně věříme, že vás tento krok nijak neohrozí a vše bude moci probíhat vzdáleně. Velmi si vážíme našeho vztahu s vámi a zavazujeme se zůstat s vámi v kontaktu a pomáhat vám v této bezprecedentní situaci. Máte-li jakékoli dotazy, obavy nebo vám můžeme s čímkoli pomoci, neváhejte se spojit s vaší RSM kontaktní osobou, případně přímo se mnou. Děkujeme, vaše RSM.