Sophos jmenoval RSM CZ novým Gold Partnerem v České republice a na Slovensku

RSM CZ, renomovaný dodavatel v oblasti poradenských služeb a informačních technologií, získává status Gold Partnera bezpečnostního lídra Sophos; současně v rámci programu Sophos MSP Connect nově zákazníkům nabízí i komplexní řízenou bezpečnost nové generace.

Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámil jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku a Slovensko. Stala se jím společnost RSM CZ, člen globální sítě RSM International, která úspěšně dosáhla náročných technických i obchodních limitů potřebných pro certifikaci. Díky dosažení úrovně Gold partnerského programu společnosti Sophos může nyní RSM CZ svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce. Kromě dosažení Gold partnerské úrovně získala RSM CZ také certifikaci programu Sophos MSP Connect, který jí umožní připojit všechny zákazníky do jednoho uceleného a snadno použitelného bezpečnostního řešení nové generace a nabízet zákazníkům bezpečnostní produkty značky Sophos formou služby na bázi měsíčního účtování.

RSM CZ působí již více než 25 let na trhu. Svým zaměřením se řadí mezi společnosti poskytující profesionální komplexní IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, podnikových aplikací, IT infrastruktury a outsourcingu a vývoje software. Současně RSM CZ poskytuje i služby tradičního ekonomického poradenství v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic, korporátních financí a trustových služeb.

Sophos v rámci partnerského programu nabízí více než 47 000 svých obchodních partnerů přístup k řadě užitečných služeb a aktuálních informací, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a komplexní předprodejní i poprodejní podpoře, které mají za cíl podpořit jejich podnikání a vést k získání konkurenční výhody. Program Sophos MSP Connect v sobě spojuje více něž 30 let odborných znalostí a zkušeností s bojem proti oportunistickým a cíleným bezpečnostním útokům. Výhodou programu je kromě integrace všech řešení pro ochranu koncových bodů a sítí do jedné široce uznávané bezpečnostní platformy s centrálním řízením i možnost nabízet všechny produkty formou pronájmu na bázi měsíčního účtování. Přidanou hodnotou tohoto obchodního modelu je přesun nákladů na zajištění bezpečnosti z kategorie CAPEX do OPEX a flexibilní licencování produktů.

„Společnost RSM CZ je již několik let naším významným obchodním partnerem. Oceňujeme jeho příkladnou prozákaznickou orientaci, profesionalitu i osobní nasazení všech zaměstnanců a za toto úsilí jim chceme poděkovat. Věříme, že společnost RSM CZ plně využije výhody partnerské úrovně Gold a naše spolupráce se bude dále úspěšně rozvíjet. Spokojený partner znamená i spokojený zákazník, a to je prvořadý cíl obou našich společností,” říká Patrick Müller, Senior Channel Account Executive Czech Republic & Slovakia.

„Technologie společnosti Sophos jsou pro nás dlouhodobě zárukou vysokého standardu, díky němuž poskytujeme našim zákazníkům řešení bezpečnosti na té nejvyšší úrovni. Se Sophos Synchronized Security a jednotné platformě Sophos Central jsme schopni zákazníkům nabídnout komplexní řešení ochrany proti hrozbám dnešního internetového prostředí jako phishing, malware, ransomware, atd. Toto nám umožňuje mj. unikátní spolupráce mezi síťovými bezpečnostními prvky a koncovými stanicemi, které technologie Sophos nabízí. Nově nám Sophos MSP Connect umožňuje poskytovat tyto služby flexibilně dle individuálních požadavků zákazníka. Získání statusu Gold partnera je potvrzením vysoké kvalifikace našich specialistů, kteří jsou schopni navrhnout bezpečnostní řešení i rozsáhlých síťových celků.” říká Jan Doleček, Head of IT Infrastructure & Networking RSM CZ.

O RSM CZ

RSM v České republice a na Slovensku patří do mezinárodní sítě nezávislých poradenských společností RSM International, označované jako RSM. Síť má v současnosti ve 116 zemích světa 750 kanceláří a 41 000 zaměstnanců. S ohledem na působnost největších členských společností je RSM International známá především v Severní Americe a Asii, v Evropě pak ve Velké Británii. Díky vzájemné spolupráci společností jsme proto schopni poskytovat celou řadu poradenských služeb klientům jak na lokálních, tak i mezinárodních trzích. Více o síti RSM International na www.rsm.global.

RSM CZ poskytuje komplexní poradenské služby v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic, corporate finance a trustových služeb. Zároveň se zaměřuje i na IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, ERP řešení, IT infrastruktury a outsourcingu a softwarového developmentu. Více informací o našich službách na www.rsm.cz a www.rsmsk.sk.

O společnosti Sophos

Společnost Sophos je lídrem v oblasti nové generace ochrany koncových bodů i sítí. Jako průkopník v oblasti synchronizované ochrany vyvíjí svá inovativní řešení pro ochranu koncových bodů, sítí, webů, elektronické pošty i mobilních zařízení a pro šifrování dat tak, aby jednotlivé produkty mohly lépe vzájemně spolupracovat. Na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat se spoléhá již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí. Produkty značky Sophos jsou exkluzivně dostupné prostřednictvím celosvětové sítě složené z více než 47 000 registrovaných partnerů. Sophos sídlí v britském Oxfordu a je veřejně obchodovatelnou společností na londýnské burze pod symbolem „SOPH“. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.

Prohlášení týkající se budoucnosti

Některá prohlášení obsažená v této tiskové zprávě představují nebo mohou představovat „prohlášení týkající se budoucnosti“. Vzhledem k tomu, že se tato prohlášení týkají budoucích událostí a okolností, zahrnují ze své podstaty rizika a nejistotu. Skutečné výsledky se mohou, a často tomu tak i je, od naznačovaných výsledků podstatně lišit. Veškerá prohlášení týkající se budoucnosti obsažená v této tiskové zprávě odráží názor managementu na budoucí vývoj k okamžiku vydání zprávy. Nevyžadují-li zákony nebo kotační pravidla orgánu britského burzovního dohledu pro kotování jinak, nemá společnost Sophos žádnou povinnost veřejně revidovat jakákoli výhledová prohlášení z této tiskové zprávy na základě změny očekávání nebo ve světle nových událostí a okolností po datu vydání této zprávy.