Czech Republic
Jazyky

Pomozte českým firmám stát se evropskými šampiony – hlasujte s námi!

 European Business Awards již od roku 2007 zviditelňuje nejinovativnější společnosti na starém kontinentu tím, že podporuje úspěch, inovace a etiku evropského podnikatelského prostředí. V současné době vybíráme vítěze dle hlasování veřejnosti. Dejte hlas českým firmám!

EBA-Sponsored-RSM

Hlavním cílem European Business Awards, sponzorované RSM International, je podporovat rozvoj silnějšího a úspěšnějšího podnikatelského prostředí po celé Evropě.

Soutěž se nám momentálně posunula do dalšího kola. V minulém bylo vyhlášeno 72 národních šampionů z 31 evropských zemí. V aktuálním kole šestého ročníku European Business Awards dostala šanci veřejnost a soutěží se o titul: „National Public Champion“ tedy vítěz hlasování veřejnosti, který může získat z každé země pouze jedna společnost. A které to budou, to je na vás.

Najít si zde svého šampiona a hlasovat pro něj můžete do 2. ledna 2014 na základě videí, která jsou zveřejněna na webových stránkách www.businessawardseurope.com.

Společnosti, které se probojovaly mezi národní šampiony za Českou republiku – 4 z nich nominovala do soutěže RSM CZ:

Společnosti s nejvíce hlasy veřejnosti se budou dále ucházet o prestižní titul European Public Champion’s Award.

Adrian Tripp, generální ředitel European Business Awards říká: “Letošní videa ukazují některé z nejúspěšnějších společností v Evropě. Doufám, že každý, kdo se zajímá o podnikání, se na videa podívá a pak bude hlasovat, ať pro společnost z vlastní země, nebo ze zahraničí. Hlasování mělo v loňském roce obrovský úspěch, dorazilo více než 35.000 hlasů.“

Monika Marečková, řídící  partnerka RSM CZ  dodává: „Máme oslabenou korunu, nestabilní politickou situaci a neveselé makroekonomické výhledy hospodaření. Pokud chceme být dlouhodobě úspěšní a konkurenceschopní, musíme si v rámci podnikatelského prostředí pomoci sami. Budu proto velmi ráda, pokud podpoříte české firmy v tomto hlasování.“

O dalším vývoji soutěže vás budeme informovat.

 

Kontaktní osoby

Eva Nawrathová

Business Development Specialist

+420 739 343 392

eva.nawrathova@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: