Czech Republic
Jazyky

Tiskové zprávy

RSM nově nabízí v ČR a na Slovensku IT a technologické služby

01.09.2016
Šestá největší poradenská síť na světě se v ČR a na Slovensku rozrůstá o IT společnost Infinity a.s., která se k prvnímu září nově jmenuje RSM Infinity a.s. a přebírá jednotnou vizuální podobu sítě RSM. Vedle sesterské poradenské společnosti RSM CZ, která je členem sítě RSM již 5 let, se tak stane dalším členem rodiny RSM na […]

Nové vedení v Infinity a.s.

26.01.2016
Nové vedení vInfinity a.s., Monika Marečková generální ředitelkou Infinity a.s. Novou generální ředitelkou společnosti Infinity a.s. se od 20. ledna 2016 stala Monika Marečková. Ve funkci nahradila Jaroslava Procházku, který ke stejnému dni ukončil své působení na této pozici, ale i nadále zůstává členem představenstva. Cílem Moniky bude posilovat propojení IT technologií Infinity stradičním finančním […]

Do finále prestižní soutěže European Business Awards postoupilo pět společností z České republiky

23.02.2015
23.2.2015 - Finalisty a držiteli ocenění Ruban d’Honneur v rámci soutěže European Business Awards 2014/15, sponzorované sítí RSM, se stalo pět společností z České republiky. Ty společnosti budou nyní soutěžit ve třetím a posledním kole, z něhož vzejdou celkoví vítězi v jedenácti kategoriích, kteří budou vyhlášeni v květnu.

Hlasujte pro české společnosti a zvolte Národního šampiona veřejnosti v rámci soutěže European Business Awards

09.01.2015
O titul „National Public Champion“, tedy národního vítěze hlasování veřejnosti, se v letošním ročníku soutěže European Business Awards sponzorované sítí RSM budou ucházet také společnosti z České republiky. První kolo veřejného hlasování bylo právě zahájeno. Společnosti, vybrané jako Národní šampioni na základě interního hodnocení odborné komise, zaslaly své videopříspěvky, které působivě přibližují jejich podnikání a úspěchy. […]

RSM CZ spouští službu Family Office. Povede ji Michal Šubín

20.10.2014
Na podzim spustila poradenská společnost RSM CZ novou službu pro privátní klienty, tzv. Family Office. Novou službu povede Michal Šubín, který do vedení RSM CZ Family Office přechází po devítiletém působení v slovenské Privatbance, kde byl odpovědný za privátní bankovnictví a vedl tým privátních bankéřů. Monika Marečková, Managing Partner RSM CZ: „O zavedení služeb Family […]

Silné spojení poradenského a technologického businessu: RSM CZ a Infinity se staly sesterskými společnostmi

08.09.2014
8.9.2014 - RSM CZ a.s. a Infinity a.s. se staly sesterským společnostmi. Spojujeme tradiční poradenský business RSM CZ s moderními technologiemi představovanými společnosti Infinity.

Srovnávací studie vzniku a zániku společností v mezinárodním prostředí

14.07.2014
Vznik a zánik nových společností je obecně chápán jako jeden z nejdůležitějších ekonomických indikátorů s velmi jasnou interpretací. RSM International vypracovala srovnání 38 zemí, včetně České republiky. Stáhnout kompletní report(vAJ)

RSM CZ vstupuje na slovenský trh

03.03.2014
3.3. 2014 - Chceme se vám ještě více přiblížit a následovat vás tam, kde i vy podnikáte Od 1.3. proto nabízíme daňové a účetní služby RSM CZ na Slovensku.

Mimořádný úspěch pro český byznys v evropské soutěži European Business Awards

14.01.2014
14. 1. 2014 - Dnes byli vyhlášeni vítězové druhého kola evropské soutěže EBA, kterého se účastnilo téměř 400 společností. A čeští podnikatelé zažívají nemalý úspěch.

Soutěž European Business Awards míří do finále. Uspějí Češi ve finální stovce? Za 4 dny to budeme vědět

10.01.2014
10.1.2014. Již příští týden budou vyhlášeni nositelé ocenění Ruban d'Honneur – porota vyhlásí deset držitelů ceny v deseti kategoriích a National Public Champion, tedy vítězů hlasování veřejnosti. Kdo se stane nositeli významných ocenění šestého ročníku tohoto prestižního soutěžního klání mezi evropskými společnostmi?