Czech Republic
Jazyky

NetSuite a Oracle produkty

NetSuite

NetSuite už 17 let mění podnikové procesy. Celosvětově nejúspěšnější cloudový systém umožňuje řídit ERP a finance, elektronické obchody, péči o zákazníky a automatizaci služeb. Data ukládá do jediné ucelené databáze, takže důležité informace jsou vždy na dosah ruky.

Se systémem NetSuite:

  • Získáte datové analýzy v reálném čase
  • Máte více času na vaše podnikání, protože ho neztrácíte duplicitním vytvářením záznamů – vše je pěkně pohromadě v jedné databázi
  • Nemusíte ve své kanceláří udržovat nákladnou infrastrukturu a zaměstnávat početné IT oddělení. Nestaráte se ani o aktualizace, zabezpečení, zálohování a správu dat, vše probíhá automaticky a vám klesají náklady na IT
  • Můžete řídit podnik odkudkoli – do systému se dostanete z jakéhokoli zařízení a kdykoli, NetSuite garantuje dostupnost služby 99,9 % času
  • Máte blíže ke svým partnerům a klientům, kteří mohou využívat různé kontaktní portály a snáze s vámi spolupracovat
  • Můžete snadno expandovat se svým podnikáním do zahraničí: podporuje více než 190 měn, 17 jazyků (včetně čínštiny a japonštiny) a účetní normy jednotlivých států v Severní Americe, Evropě, Asii a Tichomoří
  • Získáte automatické aktualizace a přístup k nejnovějším inovacím, vaše aplikace se navíc komplexně přizpůsobí vašim organizačním i oborovým potřebám
  • Získáte námi vytvořené CZ a SK lokalizační balíčky. Díky nim se NetSuite stává další možností pro sebevědomé české a slovenské firmy, které chtějí růst a uspět v zahraničí. Vaše výkazy budou plně v souladu s českými a slovenskými účetními předpisy. 

Platforma NetSuite OneWorld je základem všech NetSuite řešení. NetSuite One World v reálném čase konsoliduje manažerské a finanční informace od středně velkých podniků až po globální, kterým umožňuje snadno řídit více poboček a podnikových jednotek z jediného cloudového ERP systému – zvládá různé měny, daňové předpisy a požadavky na reporting za zlomek ceny tradičních on-premise ERP řešení.

Pro NetSuite jsme vyvinuli lokalizační balíčky pro česko a slovensko

Pomocí našich balíčků budou vaše výkazy plně v souladu s českými a slovenskými účetními předpisy, podobně jako kdybyste využili český účetní software (Pohoda, Money S3), ale navíc budete mít své finance provázány se všemi podnikovými zdroji a procesy. Přečtěte si o balíčcích více v naší tiskové zprávě.

Instalace je díky snadné rozšiřitelnosti systému NetSuite velmi rychlá, jelikož jsou balíčky dostupné jako aplikace na Suiteapp.com. Kontaktujte nás pro bližší informace a konfiguraci produktu pro vaše potřeby.

Oracle produkty

Taleo

Oracle Taleo Cloud Service umožňuje podnikům všech velikostí nabírat talenty na základě klíčových parametrů, rychle je integrovat a rozvíjet. Podporuje řízení výkonnosti, odměňování podle dosažených cílů a výchovu budoucích lídrů. Díky technologii cloudu se jedná o rychle a jednoduše nasaditelné řešení, vhodné pro každý typ organizace.

Peoplesoft Financials

Integrované softwarové řešení poskytující aplikace, jež umožňují efektivní řízení finančních procesů napříč společností, poskytuje větší přehled a transparentnost v řízení klíčových obchodních informací a splňuje finanční a zákonné požadavky (např. IFRS, GAAP).

Peoplesoft HCM

Oracle PeopleSoft je integrované softwarové řešení poskytující aplikace, jež umožňují efektivní řízení v oblasti personalistiky. Poskytuje organizacím všech velikostí a oborového zaměření podporu procesů od náboru zaměstnanců, přes řízení výkonu a talentů a evidenci základních dat až po docházku, vzdělávací systém a mzdy.

Seznamte se podrobně s našimi produkty na webu RSM Technology CZ.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Reference

social bakers albert kb