Strukturované kabeláže

Již ve fázi projektu vycházíme z celkových podmínek výstavby strukturovaného kabelového systému, kterými jsou zejména prostředí, technické parametry, bezpečnost, design, vize a představy zákazníka a komplexnost využitých technologií.

Velký důraz je u nás kladen na design uložení strukturovaných kabeláží – ať už v kancelářském prostředí  nebo v průmyslovém prostředí (výrazné označení žlabů s optickými a metalickými kabely s odlišením od ostatních kabelů barvou a polohou).

Realizujeme komplexní dodávky sítě a celého řešení IT na klíč. Jako součást takového řešení nabízíme síť telekomunikační a komunikační infrastruktury vč. IP-telefonie, dodávky centrálních výpočetních kapacit, navazující wifi sítě, systém elektronické požární signalizace, systém elektronického zabezpečovacího zařízení. kamerové systémy, systémy záložního napájení (UPS) včetně instalace motorgenerátorů, a v neposlední řadě i dodávky a implementace námi nabízených softwareových produktů.

Již ve fázi projektu vycházíme z celkových podmínek výstavby strukturovaného kabelového systému, kterými jsou zejména prostředí, technické parametry, bezpečnost, design, komplexnost využitých technologií, vize a představy zákazníka.

Vlastnosti strukturovaných kabeláží

  • Provádění stíněné i nestíněné kabeláže, jakož i optických kabelových rozvodů. Z používaných systémů se jedná především o výrobce a systémy Nexans (Alcatel) a Panduit/Belden.
  • Nabízíme komplexní servisní zajištění strukturovaných kabeláží 365x24hod. v roce. U obzvlášť kritických instalací navrhujeme již ve fázi projektu redundanci aktivních komponent a kabelových segmentů tak, aby při výpadku jedné trasy nebo aktivního prvku zůstala celá síť jako celek funkční. 
  • Samozřejmou součástí dodávky, a také výstupem, jsou měřící protokoly, doplněné o záruku, která se pohybuje podle použitého systému i v rozmezí 15 až 20 let.
  • Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti technologií, dodávky a realizace navazujících systémů aktivních prvků, telekomunikačních zařízení, videokonferenčních či kamerových systémů.
  • Dodávky protipožární signalizace, zabezpečovacích systémů a STA (společná televizní anténa), které k slaboproudým rozvodům patří.
Vaše kontaktní osoba

Petr Odvárka

Senior System Specialist
Zobrazit detail