Czech Republic
Jazyky

ERP a HCM systémy

Implementujeme a spravujeme informační systémy pro řízení podnikových procesů (ERP/finance, CRM, eCommerce ) a řízení lidského kapitálu (HCM). Náš individuální přístup ke klientům nám umožňuje vybrat pro ně to nejlepší řešení.

Naši konzultanti mají mnoho zkušeností s implementací systémů jako jsou NetSuite nebo PeopleSoft Financials a s konfigurací příslušných nástrojů.

Jsme partnerem společnosti Oracle pro HCM řešení Oracle Taleo Cloud Service, Fusion HCM a PeopleSoft HCM.

 

Víme, jak optimálně nastavit systémy a nástroje, které dodáváme. Podporujeme naše zákazníky od výběru vhodného řešení, přes implementaci, integraci aplikací třetích stran, až po podporu v případě upgradů či seznámení se změnami v řešení, jako např. s novými reporty nebo migrací dat.

NetSuite

NetSuite je první a jediný SaaS (Software-as-a-Service) podnikový software, který podporuje celou Vaši společnost – od účetnictví a plánování podnikových zdrojů (ERP) přes řízení vztahů se zákazníky (CRM) až po webové funkce – v jediném integrovaném a výkonném softwarovém řešení pro řízení podniku.

PeopleSoft Financials

Integrované softwarové řešení poskytující aplikace, jež umožňují efektivní řízení finančních procesů napříč společností, poskytuje větší přehled a transparentnost v řízení klíčových obchodních informací a splňuje finanční a zákonné požadavky (např. IFRS, GAAP).

PeopleSoft HCM

Oracle PeopleSoft je integrované softwarové řešení poskytující aplikace, jež umožňují efektivní řízení v oblasti personalistiky. Poskytuje organizacím všech velikostí a oborového zaměření podporu procesů od náboru zaměstnanců, přes řízení výkonu a talentů a evidenci základních dat až po docházku, vzdělávací systém a mzdy.

Oracle Fusion

Oracle Fusion HCM je komplexní řešení pro personalisty postavené na cloudové technologii. Dodává velký soubor best-in-class funkcionalit v oblasti lidských zdrojů, které umožňují zvyšovat produktivitu, zrychlit výkon podniku a snižují náklady na vlastnictví.

Oracle Taleo Cloud Service

Oracle Taleo Cloud Service umožňuje podnikům všech velikostí nabírat talenty na základě klíčových parametrů, rychle je integrovat a rozvíjet. Podporuje řízení výkonnosti, odměňování podle dosažených cílů a výchovu budoucích lídrů. Díky technologii cloudu se jedná o rychle a jednoduše nasaditelné řešení, vhodné pro každý typ organizace.

MS Dynamics Navision

Dokážeme vyhovět požadavkům středních a větších společností. Specializujeme se na implementaci a údržbu systému Microsoft Dynamics Navision. Jsme autorizovanými partnery společnosti Microsoft

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Mária Straňáková

Head of Technology and Management Consulting

+420 226 219 000

maria.stranakova@rsm.cz

Zanechte nám kontakt

Spojíme se s vámi nejpozději další pracovní den.

Společnost:*
Telefon/E-mail:*