Czech Republic
Jazyky

ERP a HCM systémy

Implementujeme a spravujeme informační systémy pro řízení podnikových procesů (ERP/finance, CRM, eCommerce ) a řízení lidského kapitálu (HCM). Náš individuální přístup ke klientům nám umožňuje vybrat pro ně to nejlepší řešení.

Naši konzultanti mají mnoho zkušeností s implementací systémů jako jsou MS Dynamics 365 Business Central, NetSuite nebo PeopleSoft Financials a s konfigurací příslušných nástrojů.

 

Víme, jak optimálně nastavit systémy a nástroje, které dodáváme. Podporujeme naše zákazníky od výběru vhodného řešení, přes implementaci, integraci aplikací třetích stran, až po podporu v případě upgradů či seznámení se změnami v řešení, jako např. s novými reporty nebo migrací dat.

MS Dynamics 365 

Dokážeme vyhovět požadavkům středních a větších společností. Specializujeme se na implementaci a údržbu systému MS Dynamics 365 Business Central. Jsme autorizovanými partnery společnosti Microsoft

NetSuite

NetSuite je první a jediný SaaS (Software-as-a-Service) podnikový software, který podporuje celou Vaši společnost – od účetnictví a plánování podnikových zdrojů (ERP) přes řízení vztahů se zákazníky (CRM) až po webové funkce – v jediném integrovaném a výkonném softwarovém řešení pro řízení podniku.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Martin Stránský

Head of Business Applications & Senior Microsoft Dynamics NAV Consultant

+420 531 025 268

martin.stransky@rsm.cz

Zanechte nám kontakt

    Spojíme se s vámi nejpozději další pracovní den.

    Společnost:*
    Telefon/E-mail:*