Privátní hostovaný cloud

Privátní cloud představuje další vývojový stupeň v poskytování IT služeb, který v sobě zachovává výhody plynoucí z konsolidace a virtualizace a rozšiřuje je o další velmi důležité prvky, jako jsou sdílený fond prostředků, samoobslužné funkce, škálovatelnost, pružnost a možnost účtování podle využití.

Naše privátní cloudové služby poskytují široké spektrum výhod. Tím, že převezmeme veškerou zodpovědnost, ulehčíme vašemu týmu zátěž.

Sdílení zdrojů minimalizuje vstupní náklady a zároveň optimalizuje provozní náklady. Zajišťujeme vysokou odbornou úroveň poskytovaných služeb, což vám přináší stálou konkurenční výhodu. Naše garance řešení sahá až po klientskou stanici, čímž zajišťuje komplexní pokrytí. Díky flexibilitě našich služeb můžeme rychle rozšiřovat zdroje nebo nově nasmlouvat služby automaticky nebo podle definovaných postupů podle vašich potřeb.

Vlastnosti privátních cloudů

  • Saas – Aplikační hosting, produkt primárně zabezpečuje provoz aplikací pro podporu klíčových podnikových procesů dle definovaných SLA.
  • PaaS – Hosting platformy, vývojářům poskytuje odpovídající prostředí pro tvorbu a správu nových aplikací.
  • Umožňuje kombinovat správu od fyzických serverů přes prostředí privátního cloudu až po cloud veřejný. V rámci prostředí podporuje práci s hypervizory různých výrobců, různými operačními systémy a aplikačními prostředími.
Vaše kontaktní osoba

Karel Fišnar

Head of Cloud Solutions & Services
Zobrazit detail