Czech Republic
Jazyky

Cloud RSM

Společnost RSM provozuje cloudové služby od roku 2006. Tehdy jsme to ale cloudem nenazývali. Přesto princip již takový byl. Pro naše vesměs komerční zákazníky poskytujeme IT formou Software jako služba (SaaS). Ti nechtějí nebo nemohou mít vlastní IT pracovníky a zároveň vyžadují vysokou dostupnost, spolehlivost a bezpečnost svých dat a aplikací.

Základní info IT formou Software jako služba (SaaS)
Pro ty, co nechtějí nebo nemohou mít vlastní IT pracovníky a aplikací.
Aplikace Hostování informačních systémů a provozních aplikací
Můžete naše služby integrovat do své vlastní infrastruktury pomocí federačních služeb.
Cena Platba za uživatele: od 600 do 1000 Kč / uživatel / měsíc
Platba za řešení: Model je pak kalkulován na skutečnou spotřebu prostředků jednotlivých prvků IT
Bezpečnost Certifikace na ISO 27001:2013
Pro podporu služeb provozujeme 24/7 telefonickou podporu

Aplikace

Cloud RSM nechce být konkurentem Office 365. Soustředíme se na hostování informačních systémů a provozních aplikací, které nejdou doručit pomocí webové služby. Naši zákazníci využívají pro přístup tzv. terminálové služby. Zákazník může a nemusí naše služby integrovat do své vlastní infrastruktury pomocí federačních služeb. Míra zabezpečení firemních dat pak závisí čistě na nastavení zásad pro přístup z daného zařízení. Uživatel neukládá na lokální zařízení žádná data, může s nimi jen pracovat a tisknout na lokální tiskárnu.

Cena

Cena řešení vychází ze dvou různých  modelů

Platba za uživatele

Ta je vhodná pro provoz interních aplikací zakládající se na aplikačním modelu klient – server. . Hostování individuální aplikace formou terminálového připojení se pohybuje od 600 do 1000 Kč / uživatel / měsíc, přičemž zahrnuje licence platformy a kompletní zprávu aplikace vč. zálohování a aktualizací.

Platba za řešení

Tento model je vhodný pro provoz webových aplikací, kde zákazník neumí určit počet uživatelů. Model je pak kalkulován na skutečnou spotřebu prostředků jednotlivých prvků IT služby (zejména serverů)

Bezpečnost

Společnost RSM provozuje cloud ve svém datovém centru, které je certifikované na ISO 27001:2013. Mezinárodní norma garantuje správné zacházení s daty zákazníků a jejich maximální zabezpečení proti jakémukoliv typu ztráty. Pro podporu služeb provozujeme 24/7 telefonickou podporu v českém a anglickém jazyce.

Kontaktní osoby

Karel Fišnar

Head of Cloud Solutions & Services

+420 467 005 675 

karel.fisnar@rsm.cz