Czech Republic
Jazyky

Tým poradců RSM Family Office

Tým poradců RSM Family Office

Mezi poradci RSM Family Office jsou nejlepší specialisté z RSM CZ a RSM SK a také externí partneři.

Mario Fondati

Partner Amrop Slovenska

Mario Fondati je partnerem ve společnosti Amrop Slovenska a členem Strategické rady Jenewein Group. Je garantem rozvoje a spolupráce se společnostmi s lokálním a rodinným typem vlastnictví a zodpovídá za vedení profesionálních týmů v oblasti Executive Search & Leadership Consulting.
Mario má zkušenosti s vedením a realizací mezinárodních projektů v středoevropském regionu na úrovni vrcholového a středního managementu a vysoce specializovaných pozic. Jeho primární zodpovědností je vedení projektů v sektorech Automotive & Industrial a Technology. Intenzivně se věnuje oblasti rodinných firem, kde majitelům pomáhá hledat optimální řešení v oblasti plánování nástupnictví, dalšího profesionálního rozvoje členů rodiny, jasného definování vlastníka a ředitele a organizačně-procesnímu poradenství. Současně napomáhá zkvalitňovat manažerské týmy podporou při obsazování klíčových pozic externími manažery.

Richard Tóth

Hlavní ekonom Privatbanka a.s.

Richard Toth více než deset let pracuje v komerční bance zaměřené na privátní bankovnictví, nejprve jako portfolio manažer a od roku 2006 jako hlavní ekonom. Jeho postupy jsou analýzy a syntézy, jeho tématy reálná ekonomika a finanční trh a jeho regionem celý svět. Hledá a vyhodnocuje argumenty pro rozložení peněz klientů a banky do různých finančních aktiv. Snaží se pochopit, jak svět funguje a jak se mění, což mu pomáhá správně se rozhodovat. Možností je totiž v každé chvíli spousta.

Jean-François Cats

Partner belgické společnosti RSM

Jean-François Cats je partner společnosti RSM, šesté auditorské sítě světa, v Belgii. Má více než 30 let zkušeností s účetnictvím, ale vyzná se také v oceňování, due diligence nebo rozhodčích řízeních. Stará se o majetek řady nejbohatších rodin v Belgii. Je také čestným presidentem Belgického institutu registrovaných auditorů, poradcem několika auditorských komor a regentem Národní Banky Belgie. Je zakladatelem a čestným předsedou RSM Belgium.

Můžeme Vám pomoci?

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou telefonicky +420 226 219 000 nebo e-mailem:

poptavka@rsm.cz