Czech Republic
Jazyky

Založení, správa a likvidace zahraničních společností

Máme dlouhodobé zkušenosti s implementací,  správou a likvidacemi zahraničních struktur.

Jedná se o společnosti řádně založené podle práva dané země, se splaceným zákonem stanoveným základním kapitálem. Tyto společnosti lze využít například pro holdingové struktury, struktury financování, struktury pro vlastnictví licencí či ostatních práv duševního vlastnictví.

Ve spolupráci s členy týmu daňového poradenství jsme připraveni pro Vás navrhnout konkrétní řešení k optimalizaci daňové povinnosti. Součástí implementace zahraničních struktur jsou zejména následující služby:

  • Zprostředkování obchodních společností ve všech členských státech EU
  • Zprostředkování obchodních společností v dalších zemích včetně jurisdikcí s preferenčním daňovým režimem
  • Poskytnutí sídla, statutárních orgánů
  • Účetní a daňový servis

Likvidace zahraničních struktur

Proces likvidace zahraničních společností je vzhledem k nutnosti splnění celé řady zákonných právních, účetních i daňových povinností dané zahraniční jurisdikce velice obtížný a zdlouhavý. Nabízíme Vám komplexní soubor služeb včetně zajištění kontroly nad likvidací zahraniční společnosti. Provedeme Vás od začátku do konce celým procesem likvidace jak jednotlivých společností, tak i celé zahraniční struktury.

Vysoký standard našich služeb je založen na mnohaletých zkušenostech získaných při práci s významnými mezinárodními a tuzemskými klienty a dlouhodobé spolupráci s renomovanými trustovými společnostmi (zkušenosti RSM CZ).

Vysoká profesionalita a ochrana důvěrných informací jsou samozřejmostí.

Kontaktní osoby

Anna Pačesová

Head of Corporate Services

+420 226 219 000

anna.pacesova@rsm.cz

Reference