Czech Republic
Jazyky

Naše historie

RSM v České republice a na Slovensku patří do mezinárodní sítě nezávislých poradenských společností RSM International, označované jako RSM. Síť má v současnosti ve více než 120 zemích světa 810 kanceláří a 43 000 zaměstnanců. S ohledem na působnost největších členských společností je RSM International známá především v Severní Americe a Asii, v Evropě pak ve Velké Británii. Díky vzájemné spolupráci společností jsme proto schopni poskytovat celou řadu poradenských služeb klientům jak na lokálních, tak i mezinárodních trzích. Více o síti RSM International na www.rsm.global.

RSM v CZ & SK poskytuje komplexní poradenské služby v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic a trustových služeb. Zároveň se zaměřuje i na IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, podnikových aplikací, IT infrastruktury a outsourcingu a software developmentu. Nově nabízí i mzdový systém Nugget SW.

Více informací o našich službách na www.rsm.cz a www.rsmsk.sk.

Naše historie sahá do roku 1993, kdy jsme vstoupili na český trh pod názvem TACOMA. Na slovenském trhu působíme od roku 2008. Dne 1. července 2011 jsme se v souvislosti se vstupem do sítě RSM přejmenovali
na RSM TACOMA a RSM TACOMA Consulting. Od roku 2014, kdy jsme založili společnost RSM TACOMA Family Office, poskytujeme i specifické služby pro privátní klienty v oblasti řízení rodinného majetku, společností, nemovitostí a hotovosti. Během roku 2016 jsme reagovali na vývoj trhu a rozšířili portfolio poskytovaných služeb o oblast IT připojením tří společností, a to RSM Infinity, RSM Infinity Slovakia a RSM Technology CZ. Pro snazší a přehlednější komunikaci s obchodními partnery jsme se rozhodli pro fúzi vybraných společností. Od 1. května 2018 se spojily české společnosti RSM TACOMA, RSM Infinity a RSM TACOMA Family Office pod jednu entitu RSM CZ. Zároveň jsme spojili i slovenské společnosti RSM TACOMA Consulting a RSM Infinity Slovakia od stejného data pod nový název RSM Consulting SK. Změny neměly vliv na českou společnost RSM Technology CZ.

Od 25. července 2019 se novým společníkem Nugget SW, nyní RSM Payroll Solutions CZ, stala společnost RSM CZ, kdy došlo ke koupi 100% podílu společnosti. RSM CZ tak výrazně posílila v oblasti komplexního mzdového poradenství, kdy kromě rozšíření týmu mzdového outsourcingu, získala i svůj mzdový software Nugget SW. Více o akvizici v tiskové zprávě.

Během let naší existence na českém a slovenském trhu jsme navázali silné a úspěšné partnerství s významnými společnostmi. V oblasti mzdového outsourcingu je RSM CZ partner ADP Streamline® v České republice ADP Employer Services International je předním poskytovatelem služeb v oblasti mzdového outsourcingu. Sada nástrojů ADP Streamline umožňuje zajištění mzdových služeb na mezinárodní úrovni. V oblasti daňového poradenství spolupracujeme s Accordance Technical Services. Mezi naše nejvýznamnější partnery v oblasti IT patří Cisco Systems, HP Inc., Hewlett-Packard Enterprise, Microsoft a Oracle. Disponujeme certifikátem
ISO 27001:2014.

RSM International, šestá největší síť nezávislých auditorských, daňových a poradenských firem, získala v roce 2017, v každoroční soutěži odborných časopisů The Accountant and International Accounting Bulletin, ocenění „Síť roku“. Součástí kritérií pro udělení ceny je prokázání ziskovosti růstových strategií a uznání renomované značky v oboru, která trvale poskytuje vysoce kvalitní profesionální služby. Síť RSM toto ocenění získala již podruhé, přičemž poprvé zvítězila v roce 2014.

Můžeme Vám pomoci?

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou telefonicky +420 226 219 000 nebo e-mailem:

poptavka@rsm.cz