Czech Republic
Jazyky

Corporate Social Responsibility

Uděláme cokoliv pro dobrou věc

Ačkoliv výsledkem naší práce je především Váš zisk, stále při tom myslíme i na druhé a chováme se jako společensky odpovědná společnost. V rámci celého roku se aktivně zapojujeme, a dokonce i sami pořádáme několik dobročinných akcí. Dlouhodobě spolupracujeme s Centrum Paraple, kde je naše CEO Monika Marečková dokonce členkou správní rady, a Nadací DOBRÝ ANDĚL.

Spojujeme užitečné s příjemným

Charitativní pečení

Pro dobrou věc se vždy nadchneme a zimní období si u nás v RSM CZ&SK umíme i pěkně zpříjemnit. Každý s chutí do pečení tak může udělat radost nejen všem kolegům, ale hlavně také dobrou věc. Za napečené dobroty poctivě vybíráme příspěvky a nejúspěšnější oddělení poté rozhoduje, na kterou dobročinnou organizace peníze popuptují.

Servírujeme wimbledonské jahody

My v RSM CZ&SK si dokážeme den užít. Každoročně si děláme jahodovou party na všech našich pobočkách. V Praze navíc jahody klasicky servíruje Managing partnerka Monika a Finanční ředitel Josef. No, kdo by si takové odpoledne neužil? A protože jsme srdcaři a myslíme i na ty, kteří takové štěstí bohužel nemají, tak v rámci akce vybíráme dobrovolné příspěvky. Nakonec Monika již tradičně finální obnos zdvojnásobí svým darem a konečnou částku věnujeme na konto Dobrý Anděl.

O2 Pražská štafeta

V rámci klasické Pražské štafety máme vlastní TeamBox. Během pod RSM vlajkou tak naši zaměstnanci dělají nejen něco pro své zdraví, ale podporují i dobrou věc – běží totiž i pod jménem Centra Paraple a pomáhají tak šířit dobrou myšlenku. Stejnou možnost dáváme i našim partnerům.

Giving back

Výuka na vysokých školách

Naše know-how a zkušenosti nabyté za 25 let působení na trhu si nenecháváme jen pro sebe. Aktivně působíme také na akademické půdě, kde spolupracujeme i na výuce některých předmětů. Na jedné z nejlepších business škol ve střední a východní Evropě – Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) spolupracujeme na výuce podnikových informačních systémů. Studenti se zde učí pracovat s předním světovým ERP Cloud systémem NetSuite, jehož jsme hrdým partnerem.

Odborné přednášky a diskuze

Jakožto odborníci ve svém oboru se také pravidelně účastníme konferencí a diskuzí, kde se širší veřejnosti sdílíme naše poznatky a interpretujeme nejnovější změny v oblasti poradenství i technologií. Zpravidla je také publikujeme přímo na našem veřejně přístupném blogu.

 

Můžeme Vám pomoci?

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou telefonicky +420 226 219 000 nebo e-mailem:

poptavka@rsm.cz