Czech Republic
Jazyky

Benefity & Teambuildingové aktivity

Jaké benefity u nás můžeš očekávat?

Teambuildingové aktivity

Vánoční večírek

Vianočný večierok v Hangar Bare som si moc užila a rada naň spomínam. Bola to moja prvá väčšia firemná akcia, takže bolo super vidieť kolegov ako sa bavia aj mimo kancelárie. Večierok sa niesol v leteckom štýle a po preslove kapitánky Moniky sa zábava rozbehla v plnom prúde. Roztancoval nás tanečný pár z Brazílie, samozrejme nechýbalo dobré jedlo a pitie, no a odniesli sme si kopu parádnych fotiek na pamiatku. Bavili sme sa výborne a už sa tešíme na ďalší!

Erika, Senior Assistant, Trust Services

Cyklovýlet

Startovní destinace byla určena v malebné vesničce Dobřeň, u Moniky na chalupě, kde jsme byli hojně pohoštěni skvělou snídaní a čerstvou kávou. Po snídani mohl cyklovýlet začít.

První kilometry jsme absolvovali po krásných lesních stezkách Kokořínska. Dále jsme pokračovali po vedlejší silniční trase do Mělníku a zde se napojili na skvělou cyklostezku. Ve vesnici Lužec nad Vltavou jsme zastavili v místní hospůdce k zahnání hladu a využili také přívozu pro překonání Vltavy. Cesta podél Vltavy znamenala průběžné přechody mezi cyklostezkou a vedlejší okreskou, kde panoval naprostý klid a pohoda. Následně proběhla zastávka poblíž Nelahozevsi na zmrzlinu a odpočinek.

Nejtechničtější část trasy přišla na řadu hned vzápětí. Poblíž vesnice Větrušice totiž vedla stezka plná kamenů a od kraje srázu do Vltavy nás dělilo jen pár centimetrů trávy. Poslední část trasy v okolí pražské Tróji byla už víceméně oddychová a každý z nás si začal uvědomovat, že obávaných 80 kilometrů nebylo tak nereálných 😉

Trasu tak zvládli i méně zdatnější cyklisté, včetně dětí, před kterými smekám, že za celý výlet ani na jeden moment nepadlo slovo odporu.

Dominik , IT Specialist

Turistika

Jedné červnové soboty jsme se rozhodli společně podniknout výšlap na pramen Labe.

Ráno jsme se sešli pod lanovkou Čerťák v Harrachově, kterou jsme se nechali vyvézt na vrchol této hory. Pak jsme pokračovali po hřebenu přes Studenov na Dvoračky, kde jsme se zastavili na výborný oběd. Po obědě jsme pokračovali dále přes Růženčinu zahrádku a Labskou boudu na Pramen Labe, kde jsme si odpočinuli, nabrali síly na zpáteční cestu a samozřejmě pořídili společnou fotku. Zpět jsme šli kolem Vosecké boudy na Mumlavské vodopády.

Celkem jsme ušli cca 30 km, počasí nám přálo a s kolegy jsme si celou dobu povídali různé příběhy a společně se jim smáli.  Poznali jsme se zase trošku jinak a už se zase těšíme na další výlet.

Jana, Human Resources Manager

RSM Evropský fotbalový turnaj

RSM aneb Z kanceláře rovnou na hřiště!

Každým rokem se sportovci z řad našich zaměstnanců účastní RSM Evropského fotbalového turnaje, který spojuje všechny RSM kolegy, jak ty z našich poboček, tak u ty z dalších evropských zemí.
Tento turnaj pořádá vždy jeden stát v Evropě – v září 2017 jsme navštívili italské město Turín a dostali jsme tak výjimečnou příležitost podívat se na stadion Juventus Turín.  Letos jsme se zúčastnili RSM fotbalového turnaje v Nizozemsku a to konkrétně v jedinečném Amsterodamu.
Už teď se moc těšíme na další ročníky turnaje.

P.S. Doporučená strategie Managing partnerky Moniky je dát minimálně o jeden gól více než soupeř 😉

Hanka, Junior Office Manager

Wimbledonské jahody

Na konci června, jak už je od minulého roku ve zvyku, proběhla naše malá firemní charitativní akce „Wimbledonské jahody“. Naše milé kolegyně pro nás připravily sladké potěšení a tím bylo několik bedýnek čerstvých a sladkých jahod.
Po obědě  jsme se na všech pobočkách sešli na sladký dezert. Třeba v Praze se celá pobočka setkala na terase, kde na všechny čekala Monika s Pepou (představenstvo společnosti). Servírovali nám jahody se šlehačkou, polité smetanou a samozřejmě nesměla chybět ani máta. Každý z nás mohl přispět libovolnou částku. Monika vybranou částku zdvojnásobila a poté ji zdvojnásobilo ještě RSM. Celková částka byla věnována na nákup vybavení pro spinální jednotku v nemocnici Motol.

Wimbledonské jahody se velice vydařily a my už se těšíme na příští rok!

Lucie, Receptionist

Loučení s létem

Na sklonku léta 2017 se ve vyhlášeném výletním Letenském zámečku na Letné v Praze pořádalo setkání kolegů z pražské
pobočky RSM. Obě místa od sebe dělí řeka Vltava a celková vzdálenost dosahuje cca 2,2 km, čehož někteří včetně mě využili, v kanceláři se převlékli do sportovního, a celou trasu si zaběhli. Na zámečku jsem získala ocenění za běžecky zvládnutou trasu. Pamatuji si, že to byla první teambuildingová akce, které jsem se zúčastnila, protože jsem do RSM nastoupila pouhé dva týdny před jejím konáním. Upřímně jsem byla trochu v rozpacích, protože jsem skoro nikoho neznala. Moje obavy se však po doběhnutí rozplynuly, protože jsem se sotva ohlédla a už se se mnou bavili Lenka a Tomáš Zdražilovy. Vřelé přijetí od tehdy ještě neznámých kolegů mi hrozně pomohlo rychle zapadnout. Uplynul více jak rok a připadám si, jako bych tu pracovala mnohem déle.

Martina, Business Development Specialist

 

Kontaktní osoby

Jana Posejpalová

HR Manager

+420 226 219 000

jana.posejpalova@rsm.cz