Czech Republic
Jazyky

Jazyky

Senior Tax consultant

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Slovenská pobočka RSM TACOMA Consulting s.r.o. rozšiřuje svoji působnost na slovenském trhu. Pro rozšíření týmu hledáme daňového poradce se znalostí slovenské legislativy.

Požadovaný profil:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního zaměření
  • Min. 4 roky odborné praxe v oblasti daňového poradenství
  • Členství ve slovenské komoře daňových poradců
  • Výborná znalost slovenských daňových zákonů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Výborná znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook
  • Předchozí zkušenost v poradenské společnosti výhodou
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Motivovaná osobnost s podnikavým duchem
  • Osobnost se schopností dotáhnout věci do konce, vytrvalost a houževnatost
  • Optimistický pohled na svět

Náplň práce:

  • Samostatné vedení a koordinace projektů v oblasti daňového poradenství pro naše klienty na Slovensku
  • Aktivní řízení efektivního vztahu se všemi zúčastněnými stranami projektu
  • Komunikace s klienty a ostatními poradci zúčastněnými na projektu, včetně komunikace se zahraničím
  • Vedení a supervize dalších členů projektu, spolupráce s dalšími odbornými odděleními
  • Rozvoj vztahů s klienty, účast na aktivitách v oblasti Business Development
  • V případě růstu pobočky možnost vedení a rozvoje týmu daňových specialistů

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu
  • Samostatná práce a vedení projektů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fix + variabilní složka mzdy odvíjející se od finančního výsledku společnosti, bonusový systém)

Zaujala Vás tato pozice?

Udělejte první krok. Zašlete nám Váš životopis, ozveme se.

Kontaktní osoba

Líbil se Vám článek? Pomozte nám šířit jej dále.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn