Czech Republic
Jazyky

Jazyky

Samostatná účetní pro slovenský trh

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Společnost RSM TACOMA rozšiřuje svoji působnost na slovenském trhu. Pro rozšíření týmu hledáme samostatnou účetní se znalostí slovenské legislativy.

Požadovaný profil:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Min. 3 roky prokazatelných zkušeností v oblasti kompletního zpracování účetnictví
  • Pokročilou znalost slovenských účetních standardů, včetně daňových zákonů
  • Slovenština jako mateřský jazyk
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Výborná znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook
  • Zkušenost s účetním softwarem
  • Předchozí zkušenost v poradenské společnosti výhodou
  • Samostatnost a motivace vést zodpovědně klientské zakázky
  • Osobnost se schopností dotáhnout věci do konce, vytrvalost a houževnatost
  • Optimistický pohled na svět

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetní agendy pro slovenské klienty
  • Komunikace s klienty a ostatními poradci zúčastněnými na projektu
  • Pravidelný reporting, účast na auditu, komunikace s finančními úřady aj.
  • Vedení a supervize dalších projektů dle potřeby, spolupráce s dalšími odbornými odděleními
  • Rozvoj vztahů s klienty, možná účast na aktivitách v oblasti Business Development na slovenském trhu
  • V případě růstu pobočky možnost vedení a rozvoje menšího projektového týmu pro slovenský region

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu
  • Samostatná práce a vedení projektů
  • Příjemné pracovní prostředí v administrativní budově Amazon, Praha 8
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost vedení vlastního týmu v případě růstu pobočky

Zaujala Vás tato pozice?

Udělejte první krok. Zašlete nám Váš životopis, ozveme se.

Kontaktní osoba

Líbil se Vám článek? Pomozte nám šířit jej dále.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn