Czech Republic
Jazyky

NetSuite je připraven pro sebevědomé české a slovenské firmy

NetSuite je jedním z předních světových systémů pro řízení podnikových zdrojů – financí, zásob, obsahu, řešení klientských vztahů, řízení výroby a v podstatě zastřešení komplexní funkce podniku po informační stránce (tzv. ERP systém). V červenci loňského roku byl NetSuite koupen společností Oracle za 9.3 miliard dolarů a letos se umístil v prestižním přehledu Forrester jako „Contender“, tedy ihned za silnými hráči na trhu, jako je SAP nebo SugarCRM. 

NetSuite nad konkurencí vyniká svojí snadnou rozšiřitelností, dostupností kdykoliv a odkudkoliv, jelikož je 100% v cloudu, jasnou cenovou politikou (platíte jen za to, co využíváte) a intuitivním prostředí, Jedinou vadou na kráse systému NetSuite pro české a slovenské podniky byla chybějící podpora národních předpisů, daňových zákonů a integrací s nástroji, které podnikání v ČR a SK usnadní.

Rostoucí firmy s mezinárodním přesahem mají nyní alternativu

„Pokud jste rostoucí českou firmou, která má ambice uspět v zahraničí, budovat zahraniční pobočky, zaujmout zahraniční odběratele, účtovat dle cizích předpisů a celkově uspět na cizím trhu, musíte na to být připraveni i z hlediska informačních systémů. Vaše možnosti se zúží na několik málo systémů, které podporují i české předpisy a zároveň vám umožní snadno integrovat další země. Takovými systémy jsou například MS Dynamics Navision nebo SAP. Díky námi vytvořených lokalizačních balíčků pro ČR a Slovensko se NetSuite stává další možností pro sebevědomé české firmy, které chtějí růst a uspět v zahraničí,“ říká Tomáš Janeček, Managing Partner RSM Technology CZ.

Co obsahuje lokalizační balíček pro NetSuite?

Pomocí balíčků budou vaše výkazy plně v souladu s českými a slovenskými účetními předpisy, podobně jako kdybyste využili český účetní software (Pohoda, Money S3), ale navíc budete mít své finance provázány se všemi podnikovými zdroji a procesy.

Balíčky přidávají do NetSuite následující funkce – využít je možné všechny nebo pouze ty, které zrovna potřebujete:

  • Vyúčtování zálohových plateb pro ČR
  • Integrace se systémem ARES – napojení na české obchodní rejstříky
  • Automatické stahování aktuální kurzů České národní banky
  • Kontrola reputace odběratelů pomocí systému Credit Check
  • Šablony faktur dle českých předpisů
  • Šablony faktur dle slovenských předpisů
  • Šablony zahrnují všechny běžné doklady – vystavená faktura, přijatá faktura, dobropis/reklamace, zálohová faktura
  • Číslování dokladů dle českých předpisů
  • Přiznání k dani z přidané hodnoty a automatické generování kontrolního hlášení

Jak můžete naučit NetSuite česky/slovensky?

Instalace je díky snadné rozšiřitelnosti systému NetSuite velmi rychlá, jelikož jsou balíčky dostupné jako aplikace na Suiteapp.com. Kontaktujte nás pro bližší informace a konfiguraci produktu pro vaše potřeby.

Vlajka CZ Vlajka SK
Balíček pro ČR Balíček pro SK

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: