Czech Republic
Jazyky

Jazyky

NetSuite je připraven pro sebevědomé české a slovenské firmy

NetSuite je jedním z předních světových systémů pro řízení podnikových zdrojů – financí, zásob, obsahu, řešení klientských vztahů, řízení výroby a v podstatě zastřešení komplexní funkce podniku po informační stránce (tzv. ERP systém). V červenci loňského roku byl NetSuite koupen společností Oracle za 9.3 miliard dolarů a letos se umístil v prestižním přehledu Forrester jako „Contender“, tedy ihned za silnými hráči na trhu, jako je SAP nebo SugarCRM. 

NetSuite nad konkurencí vyniká svojí snadnou rozšiřitelností, dostupností kdykoliv a odkudkoliv, jelikož je 100% v cloudu, jasnou cenovou politikou (platíte jen za to, co využíváte) a intuitivním prostředí, Jedinou vadou na kráse systému NetSuite pro české a slovenské podniky byla chybějící podpora národních předpisů, daňových zákonů a integrací s nástroji, které podnikání v ČR a SK usnadní.

Rostoucí firmy s mezinárodním přesahem mají nyní alternativu

„Pokud jste rostoucí českou firmou, která má ambice uspět v zahraničí, budovat zahraniční pobočky, zaujmout zahraniční odběratele, účtovat dle cizích předpisů a celkově uspět na cizím trhu, musíte na to být připraveni i z hlediska informačních systémů. Vaše možnosti se zúží na několik málo systémů, které podporují i české předpisy a zároveň vám umožní snadno integrovat další země. Takovými systémy jsou například MS Dynamics Navision nebo SAP. Díky námi vytvořených lokalizačních balíčků pro ČR a Slovensko se NetSuite stává další možností pro sebevědomé české firmy, které chtějí růst a uspět v zahraničí,“ říká Tomáš Janeček, Managing Partner RSM Technology CZ.

Co obsahuje lokalizační balíček pro NetSuite?

Pomocí balíčků budou vaše výkazy plně v souladu s českými a slovenskými účetními předpisy, podobně jako kdybyste využili český účetní software (Pohoda, Money S3), ale navíc budete mít své finance provázány se všemi podnikovými zdroji a procesy.

Balíčky přidávají do NetSuite následující funkce – využít je možné všechny nebo pouze ty, které zrovna potřebujete:

  • Vyúčtování zálohových plateb pro ČR
  • Integrace se systémem ARES – napojení na české obchodní rejstříky
  • Automatické stahování aktuální kurzů České národní banky
  • Kontrola reputace odběratelů pomocí systému Credit Check
  • Šablony faktur dle českých předpisů
  • Šablony faktur dle slovenských předpisů
  • Šablony zahrnují všechny běžné doklady – vystavená faktura, přijatá faktura, dobropis/reklamace, zálohová faktura
  • Číslování dokladů dle českých předpisů
  • Přiznání k dani z přidané hodnoty a automatické generování kontrolního hlášení

Jak můžete naučit NetSuite česky/slovensky?

Instalace je díky snadné rozšiřitelnosti systému NetSuite velmi rychlá, jelikož jsou balíčky dostupné jako aplikace na Suiteapp.com. Kontaktujte nás pro bližší informace a konfiguraci produktu pro vaše potřeby.

Vlajka CZ Vlajka SK
Balíček pro ČR Balíček pro SK
Líbil se Vám článek? Pomozte nám šířit jej dále.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Head of Business Aplications

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: