Czech Republic
Jazyky

Konference Cloud Computing

Dne 9.června 2015 jsme představili podnikový systém NetSuite na konferenci Cloud Computing v Bratislavě, kterou pravidelně pořádá společnost Exponet s.r.o. v Čechách i na Slovensku.

Vzhledem k rostoucímu zájmu a aktivitám společnosti týkajících se podnikového systému NetSuite jsme se rozhodli představit přínosy a výhody tohoto informačního systému i společnostem v sousedním Slovensku.

K tomuto kroku jsme si vybrali konferenci Cloud Computing Conference pořádanou v Bratislavě a zaměřenou na technologii cloudu, na které je postavené i řešení NetSuite.

Program konference se zabýval tématem cloudu v různých souvislostech, nejen z pohledu software, ale též platformy a infrastruktury poskytovaných jako služba, virtualizace či datových center.

V rámci partnerství jsme se prezentovali nejen stánkem v informačním sektoru, ale též 3O minutovou prezentací, slidy z ní naleznete tady: 2015-06-16_NetSuite_ARC_Consulting.

I tato konference a hojná účast na ni potvrdily, že cloud computing nezadržitelně míří k dominantnímu postavení ve světě IT.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: