Czech Republic
Jazyky

Měli byste po svém ERP systému chtít víc, protože…

Jste v podnikaní zaneprázdněni. Je podnikání náročné, složité a stále ve vývoji. Existuje spousta oblastí ve vaší společnosti, které je potřeba propojit. Potřebujete vhodnou strategii pro udržení kompaktnosti celé společnosti, pro udržení náskoku před konkurencí i v komplexním řízení.

Microsoft Dynamics 365 Business Central byste měli zvolit protože…

Dynamics 365 Business Central je ERP řešení (Enterprise Resource Planning), které vám pomůže růst nad rámec základního účetního softwaru. Dynamics 365 Business Central, vyvinutý a optimalizovaný pro malé a střední podniky, je software, který může být jednoduše propojen s Office 365, Power BI a dalšími komponenty tak, aby vám poskytl maximální pohodlí a efektivitu při vaší práci. Systém může být provozován cloudově jako služba (Saas – Software as a Service, software je hostován centrálně u poskytovatele služby) nebo i On-premise (software je nainstalován lokálně na serverech zákazníka).

Business Central se jmenuje proto, protože eliminuje roztříštěnost systému, která je často příčinou složitých firemních procesů a z toho vznikajících problému. Až uvidíte, co může Business Central udělat pro vaši společnost, pochopíte, že se stane hnací silou vaší obchodní strategie.

Implementace Dynamics 365 Business Central pomáhá lépe definovat obchodní procesy sjednocením všech vašich finančních dat do jednoho výkonného nástroje.

Dynamics 365 Business Central je o kousek dál před jinými ERP řešeními.

Některé z funkcí Business Central jsou tak základní, intuitivní samozřejmé, že se budete divit, proč jiná ERP řešení nenabízejí stejnou funkčnost. Například:

  • Vícenásobné oceňovací metody umožňují ocenit váš inventář metodou, která se vám nejlépe vyhovuje: FIFO, Průměrná cena, Standardní cena, LIFO nebo Specifická cena.
  • Integrace CRM znamená, že zákazníka vytváříte pouze jednou.
  • Mobilní aplikace, které jsou k dispozici pro iOS i Android, usnadňují správu vašich financí kdykoliv a kdekoli na kterémkoli zařízení.
  • Webové služby umožňující jednoduché a standardizované připojení jiných systémů nebo mobilních aplikací.
  • Možnost výběru licenčního modelu ze zakoupení licence nebo ze subscription báze.

A takto můžeme pokračovat dál.

Tyto skutečnosti potvrzuje i společnost Microsoft, kterou v poslední době překvapil růst zákazníků systému Dynamics 365 Business Central, kteří přichází především ze segmentu nových zákazníků. Společnost Microsoft vydává pravidelné lokalizované aktualizace systému, které reagují na změny legislativy a neustále systém vylepšují.

Pokud vás Microsoft Dynamics 365 Business Central zaujal, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám systém předvedeme a ukážeme všechny možnosti řešení.