Czech Republic
Jazyky

Efektivní odměňování zaměstnanců

Odměňování je téma velmi zajímavé pro obě strany – zaměstnance i zaměstnavatele. Ve spolupráci se společností Oracle Czech a Deloitte jsme pro Vás dne 19.5.2015 připravili další ze série HR snídaní zaměřenou tentokrát na problematiku efektivního odměňování zaměstnanců.

Úvod snídaně patřil pánskému zastoupení v podání Petra Kadlece ze společnosti ARC Consulting a Jana Gábriše ze společnosti Oracle.

Po vzájemném představení účastníků si slova ujaly dvě ženy, obě zástupkyně Deloitte.

Lucie Rytířová, manažerka/Global Employer Services ve společnosti Deloitte Advisory s.r.o.se nejprve podívala na systém odměňování a možnosti, jež nabízí z pohledu užitku při nižších nákladech.

Zmínila i skutečnost, že celkové odměňování zaměstnance je třeba vnímat jako souhrn všech transakcí a vazeb mezi zaměstnancem a jeho zaměstnavatelem, tedy i včetně jeho osobních pracovních zkušeností, který ovlivňuje míru úsilí zaměstnance věnovaného práci. Na modelovém případu poté ukázala dopady vybraných možností odměňování.

Jaký koncept odměňování používají právě v Deloitte nám konkrétně představila představila Martina Schiestlová, HR ředitelka společnosti.

Vzhledem k množství dotazů, které se objevovaly ještě v průběhu obou vystoupení se jednalo o téma, které je mezi HR manažery velmi aktuální. Živá diskuze pokračovala i po skončení oficiálního programu.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další společné setkání.

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: