Czech Republic
Jazyky

Nové prostředí Microsoft Teams pro usnadnění práce v týmu

Teams je komunikační nástroj pro pracovní týmy, založený na chatové komunikaci, který umožňuje zlepšit spolupráci v rámci cloudového MS Office 365. Je vybaven administrátorským řízením, vysokou mírou zabezpečení a umožňuje těsné provázání s dalšími aplikacemi Office.

Uživatelé mohou mimo textové komunikace používat i hlasové a video meetingy, stejně jako pracovat s dokumenty Office přímo v rámci Teams. Samotné prostředí Teams je začleněno do Office 365 Groups.

Konverzace je automaticky viditelná celému týmu a zároveň se nabízí možnost soukromých zpráv. Týmy mají nejen vlastní komunikační kanál, ale také třeba celý cloud pro sdílení souborů či poznámek. Jednotlivé komunikační kanály lze členit podle týmů a dál podle jednotlivých projektů či skupin.

Vzhledem k jedinečnosti každého týmu nabízí Teams možnost přizpůsobení svého prostředí. Prvek Tabs (Záložky) poskytují rychlý přístup k nejpoužívanějším dokumentům a aplikacím. Tyto záložky mohou být vytvořeny pro služby, jako jsou OneNote, Sharepoint a Planner.

Microsoft Teams

Teams podporuje v uživatelském prostředí stejný Connector model Exchange pro notifikaci a aktualizaci produktů třetích stran, např. Twitter nebo GitHub. Již dostupná developerská verze Teams dává vývojářům možnost pracovat na integraci s tímto novým produktem.

IT správci Office 365 mohou spustit Teams pro svou firmu z administrativního centra Office 365. Teams je k dispozici již pro většinu hlavních trhů, zcela globálně bude služba připravena zkraje roku 2017.

Kontaktní osoby

Karel Fišnar

Head of Cloud Solutions & Services

+ 420 602 614 817

karel.fisnar@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: