Czech Republic
Jazyky

Business snídaně

Dne 26.11.2014 jsme v prostorách společnosti ARC Consulting uspořádali business snídani, na které jsme informovali o vybraných funkcionalitách podnikového systému NetSuite i nadcházejících novinkách týkajících se systému.

Po úvodním přivítání všech zúčastněných seznámil Petr Kadlec, obchodní manažer společnosti, s připravovaným baličkem NetSuite pro český a slovenský trh. Součástí by měly být např. standardizované dokumenty pro danou legislativu, integrace na bankovní formáty, interface na ČNB, ECB, ARES a další, reporting dle ČÚS.

Informoval také o změnách, které nastanou od 1.1.2015 v souvislosti s DPH, a kterých oblastí se dotknou.
Připravovanému rozšíření a vylepšení funkcionalit v roce 2015 se ve svém příspěvku věnoval náš konzultant Jiří Moudrý. Nastavitelnost prostředí je jedna z výhod systému a budou součástí i českého a slovenského balíčku – uživatelská individualizace, workflow management, reportování a mnoho dalších.

Ve spolupráci se společností Datamolino pracujeme na integraci, která má umožnit skenování a uchovávání dokumentů a následně vytěžování těchto dat pro následující práci s nimi.

NetSuite má nabídce i několik integrací na další aplikace, aby umožnil pokrytí co nejširších potřeb zákazníka.

Zajímavou aplikací jsou tzv. Sticky Notes – poznámky, které mohou být jak sdílené s ostatními, tak soukromé a umožňují shromažďovat jindy vedené papírové poznámky, nalepené na několika místech.

Zmíněno bylo také Tribe HR, jež nabízí moduly Core HRIS, Recruiting a Talent Management.

Kolega Zdeněk Vencl se zaměřil na oblast financí, poukázal na vybrané možnosti, jež systém v tomto ohledu nabízí a podělil se o vlastní praktické zkušenosti s tímto systémem z pozice controllingu.

Snídaně se nesla v příjemném duchu a dotazy účastníků dávaly tušit, že je podnikový systém NetSuite zaujal.

Těšíme se na další setkání i s Vámi!

Pokud máte zájem o bližší informace týkající se obsahu prezentace, která je k dispozici ke stažení, nebo k podnikovému systému NetSuite, kontaktujte obchodního manažera Petra Kadlece (tel. +420 602 235 824, petr.kadlec@rsm-technology.cz).

 

Kontaktní osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ & Senior NetSuite Consultant

+420 777 977 987

tomas.janecek@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: