Czech Republic
Jazyky

Zástupce managera pro oblast oceňování podniků

- plný úvazek

RSM CZ je přední česká poradenská společnost patřící do nezávislé poradenské sítě RSM International. RSM CZ poskytuje služby v oblasti fúzí a akvizic, corporate finance, oceňování, daní, trustových služeb, účetního a mzdového poradenství. Pod názvem TACOMA na trhu působila od roku 1993.

Společnost RSM CZ a.s. vypisuje v současné době výběrové řízení na pozici Zástupce manažera pro oblast oceňování.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Budete zodpovídat za samostatné řízení vybraných projektů, včetně vedení projektového týmu konzultantů/asistentů a sledování efektivity jednotlivých projektů. Nedílnou součástí Vaší práce bude vyhledávání vhodných obchodních příležitostí a networking. Mimo jiné budete také zpracovávat nabídky na poradenské služby v oblasti oceňování podniků a komunikovat s klienty v průběhu nabídkového řízení i při realizaci zakázky.

Budeme si rozumět?

Ideální kandidát/ka by měl/a mít vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, minimálně 4 roky praktických zkušeností v oblasti consultingu, práce v oblasti oceňování a znalectví, popř. i corporate finance je velkou výhodou, zkušenost s vedením a řízením projektového týmu. Hledáme samostatnou osobnost vyhledávající výzvy, velmi dobré prezentační i obchodní dovednosti a proaktivní přístup. Očekáváme spolehlivost, chuť získávat nové zakázky a schopnost komunikace v anglickém jazyce.

Co nabízíme?

  • Moderní prostory v dostupné lokalitě u metra (Florenc)
  • Podíl na zisku ze získané zakázky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na vzdělávání a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, multisport karta, zvýhodněný mobilní tarif, bezúročná zaměstnanecká půjčka, home office)

Kontaktujte nás! Ozveme se.

Jméno a příjmení:*

E-mail:*

Mobil:*

Životopis v ČJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):

Životopis v AJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):

Průvodní zpráva:

Tagy:

Kontaktní osoby

Jana Posejpalová

HR Manager

+420 226 219 000

jana.posejpalova@rsm.cz

Radana Hartošová

Recruiter

+420 737 203 428

Radana.Hartosova@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: