Czech Republic
Jazyky

Jazyky

Recepční – vhodné pro absolventy nebo studenty

- plný úvazek

HPP, Praha

RSM CZ a.s. je uznávaná, česká, poradenská společnost, působící na trhu od roku 1993, která poskytuje služby v oblasti mzdového a finančního účetnictví, daní, oceňování podniků a nemovitostí, transakčního poradenství, trustových a IT služeb. Je součástí mezinárodní poradenské sítě RSM International.

Hledáme do našeho přátelského týmu zdatnou posilu.

Tvou náplní práce bude mimo jiné vítat hosty, připravovat zasedací místnosti, vyřizovat telefonáty, třídit a roznášet příchozí/odchozí poštu a další administrativní úkoly.

Hledáme proaktivní osobu, která se bude s chutí pouštět do nejrůznějších ad hoc úkolů. Angličtina na komunikativní úrovni je nezbytností, protože o zahraniční klienty u nás není nouze.

Nehledáme pouze nového kolegu/kolegyni, ale parťáka/parťačku do týmu pro dlouhodobou spolupráci – někoho, kdo s námi bude chodit na dobrý oběd či po práci si zacvičit. Zkrátka a dobře někoho, kdo je komunikativní, pohodový a vždy pozitivně naladěný 🙂

Kontaktujte nás:

Pokud Vás naše pozice zaujala nám své CV v českém jazyce nebo nám pošlete mailem odkaz na LinkedIn s průvodním dopisem. Rádi se s Vámi setkáme.

Jméno a příjmení:*

E-mail:*

Mobil:*

Životopis v ČJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):*

Životopis v AJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):

Průvodní zpráva:

Líbil se Vám článek? Pomozte nám šířit jej dále.

Kontaktní osoby

Jana Posejpalová

HR Manager

+420 226 219 000

jana.posejpalova@rsm.cz

Radana Hartošová

Recruiter

+420 737 203 428

Radana.Hartosova@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení:

Související služby