Czech Republic
Jazyky

Jazyky

Asistent/ka týmu konzultantů

- plný úvazek

Praha, plný pracovní úvazek

RSM CZ a.s. je uznávaná, česká, poradenská a IT společnost, působící na trhu od roku 1993, která poskytuje služby mzdového a finančního účetnictví a daní, a v oblasti Informačních technologií, jmenujme například outsourcing infrastruktury, hostingové služby a podporu koncových uživatelů

Do našeho přátelského týmu hledáme zdatnou posilu na pozici Asistent/ka týmu konzultantů!

Hledáme proaktivní osobu, kterou baví administrativa se nebojí práce. Nehledáme pouze někoho, kdo bude společnosti kopírovat a svazovat dokumenty, zadávat data do systému a pomáhat našemu týmu konzultantů s administrativními záležitostmi. Naopak hledáme člověka, který se bude s chutí pouštět do nejrůznějších ad hoc úkolů, kterých je u nás vždy víc než dost. Dobrá znalost MS Office a možnost pracovat ihned je nezbytností. Angličtina na komunikativní úrovni je velkou výhodou (nikoliv podmínkou), protože o zahraniční klienty u nás není nouze.

A hlavně nehledáme pouze nového kolegu/kolegyni, někoho kdo hledá „nějakou administrativní pozici“, ale hledáme parťáka/parťačku do týmu pro dlouhodobou spolupráci (nejeden náš odborný konzultant v minulosti začínal svou kariéru ve společnosti na administrativní pozici) – někoho, kdo s námi bude chodit na dobrý oběd, po práci si zacvičit či bude mít chuť protančit své střevíce o páteční noci. Zkrátka a dobře někoho, kdo je komunikativní, pohodový a vždy pozitivně naladěný.

Kontaktujte nás:

Pokud Vás naše pozice zaujala nám své CV v českém jazyce nebo nám pošlete mailem odkaz na LinkedIn s průvodním dopisem. Rádi se s Vámi setkáme.

Jméno a příjmení:*

E-mail:*

Mobil:*

Životopis v ČJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):*

Životopis v AJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):

Průvodní zpráva:

Líbil se Vám článek? Pomozte nám šířit jej dále.

Kontaktní osoby

Jana Posejpalová

HR Manager

+420 226 219 000

jana.posejpalova@rsm.cz

Radana Hartošová

Recruiter

+420 737 203 428

Radana.Hartosova@rsm.cz

Další článek Vám zašleme

Email:*
Jméno a příjmení: